Autor Zpráva
tutweb
Profil
Mám dotaz. Když budu chtít dělat podobnou stránku jako tudle
Odkaz a budu v ním např 100 článků. Ale potom budu chtít zmněnit strukturu stránky, a tím pádem budu muset ve všech článcích něco změnit. Nevíte jam udělat abych nemusel při každém novém článku, kopírovat celí zdroják, ale abych napsat jenom článek a struktura stránky by tam byla automaticky?(aby jste pochopili dotaz zkuste otevřít nějaké články)
kajaman
Profil
tutweb
zkus použít nějaký RS, např. WordPress
... ale proboha, než začneš psát články, nauč se česky.
tutweb
Profil
tutweb
zkus použít nějaký RS, např. WordPress
... ale proboha, než začneš psát články, nauč se česky.
Rs ,co to je??
mirag3
Profil
RS - redakčný systém a WordPress je jeden z nich, taktiež odporúčam :)
kajaman
Profil
RS je Redakční Systém, např. wordpress
tutweb
Profil
A nešlo by to nějak jinak?? přece jenom jsem začáteřník a tohle je něco jako php!
kajaman
Profil
tohle je něco jako php!

není to jako PHP. :-). Podívej se na tu stránku, přečti si tam nějaké tutoriály a nainstaluj si WP. Prostě to zkus!
mirag3
Profil
niečo ešte jednoduchšie, ale nevystihuje to tvoj "problém" je použitie nejakej online služby (ic.cz ; webzdarma.cz .....), aleWordPress je fakt veľmi ľahký na administráciu;stiahneš, nainštaluješ, "nastavíš", uploadneš na net a máš to :)
tutweb
Profil
niečo ešte jednoduchšie, ale nevystihuje to tvoj "problém" je použitie nejakej online služby (ic.cz ; webzdarma.cz .....), aleWordPress je fakt veľmi ľahký na administráciu;stiahneš, nainštaluješ, "nastavíš", uploadneš na net a máš to :)
Nevistihuje to můj problém?? Tak co mi porabíte taha na můj problém?
ninja
Profil
tutweb: dejte si do vyhledavace "free cms" a alespon 2 zkuste rozjet.
tutweb
Profil
Tak jsem si nainstslovat tan wordpress a když to dát do databáze webu tak se tam ukáže tebnto error:
Nevíte co s tím?

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/3w/wz.cz/h/wp-config.php) is not within the allowed path. (from /3w/wz.cz/h/huntgiant) in /3w/wz.cz/h/huntgiant/wp-load.php on line 29

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0