Autor Zpráva
Mitchell
Profil
Prosím zkušenější o radu.

Mám svůj web umístěn na Webzdarma a k dispozici tudíž 50 MB prostoru.
Přestože se snažím šetřit, místa ubývá a z Podpory WZ nedostávám žádnou odpověď na svůj dotaz o možnosti a podmínkách navýšení prostoru na své současné adrese.

Budu asi nucen řešit nový prostor (a asi tedy i novou doménu) nějakou placenou službou...

S tím souvisejí mé dotazy :

1/ Máte nějakou zkušenost či víte o možnosti jak na WZ prostor zvětšit ?
2/ Kde bych měl o novou doménu žádat ?
3/ Kde lze získat prostor pro provozování webu s možností dalších rozšiřování do budoucna ?
4/ Jaké asi jsou měsíční cenové relace takových pronájmů ?
.
Spikee
Profil
1) No neviem podpora na WZ je dosť slabá
Ostatné otázky pozri http://www.jakpsatweb.cz/hosting.html
rOMIK
Profil
Zkus www.xhosting.cz mas tam 100MB a nemusis tam davat reklamu... podrobnosti na http://www.xhosting.cz/webhosting.php
Yuhů
Profil
1) zkušenosti nemám, ale na wz určitě mají nějaký placený program. Mrkni jim na to, určitě budou v tom případě rychlejší.
2) o doménu žádej u někoho, kdo provozuje hosting. Takový subjekt obvykle umí i domény registrovat. A nebo -- pokud máš vlastní dns server (ale to asi nemáš) -- se můžeš obrátit přímo na někoho z registrátorů (je jich asi tucet)
3) každý rozumný placený hosting ti dá tolik prostoru, že ho nikd nevyužiješ. Jenom jedna věc jim vadí, když to pak někdo moc moc stahuje. Ale třeba fotky jsou v pohodě.
4) dá se to sehnat kolem pade na měsíc, např. na www.blueboard.cz zaplatíš za půl giga asi 42 korun měsíčně
Petr
Profil
Zdravím Mitchella,
já osobně mám své internetové stránky uloženy také na webu zdarma, ale časem až mi dojde úložný prostor 50 MG tak bych vyzkoušel server www.savana.cz

Nabízejí tři způsoby uložení internetových stránek

1. Savana 500 za 50,- Kč na měsíc
2. Savana 1000 za 60,- Kč na měsíc
3. Savana 2000 za 75,- Kč na měsíc

Platba domény CZ za na 1 rok za 1069,- Kč dele než 1 rok 649,- Kč ostatní domény za pouhých 199,- Kč

Více na www.savana.cz

Hodně zdaru hledání nového sevru uložení stránek.
Mitchell
Profil
Trochu jsem to zkoumal a zvažoval i na základě Vašich doporučení.
Nakonec jsem se rozhodl pro BlueBoard, přestože nebyl nejlevnější.
Přesvědčila mne však např.důvěryhodná a přehledná forma jejich webu, rychlé a účinné odpovědi HelpDesku na moje dotazy a nezanedbatelný fakt, že už předtím jsem z BlueBoard využíval Návštěvní knihy, Počítadlo, Ankety, ShoutBoard, OnLineMonitor.
Nyní jsem získal tzv."FullBoard", čímž zmizely reklamní bannery ze všech jejich výše uvedených služeb a web je nyní, dle mého mínění, "čistší".

Díky za rady, pomohlo mi to uspokojivě vyřešit problém
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0