Autor Zpráva
pupavka
Profil *
Ahoj potrebovala by som pomoct, mam spraveny dizajn a po kliknuti na odkaz v menu sa mi otvori nove okno ale ja by som chcela aby sa mi to otvorilo medzi dovmi stlpcekmi jednoducho aby tam logo a menu ostalo.....takto vyzera ten dizajn snad ma pochopyte co by som potrebovala http://www.ciernypeter.sk/ODJ/index4.htm ako to mam spravit aby sa to neotvorilo v novom okne...???....prosim help
flying gentleman
Profil
hmm, ale mne se to v novem okne neotvira ani jeden z odkazu??!!
roberta
Profil
ani mne, ale asi mysliš toto: napríklad ak klikneš na Story, tak chceš, aby tam ostalo hore logo, stlpec s menu naľavo, stlpec napravo a obsah v strede aby sa zmenil...

tak namiesto
<a href>Story</a>
daj
<a href="story.htm">Story</a>

vytvor si nový súbor story.htm a prekopíruj celý zdrojový kód zo súbora index4.htm do nového story.htm a už stačí iba zmeniť text v dive, kde máš obsah

má to ale jednu nevýhodu, lebo to menu aj s logom budeš mať vo všetkých súboroch a keď budeš chcieť zmeniť napr. jednu položku v menu, tak to budeš musieť zmeniť vo všetkých tých súboroch
PUnkraC
Profil
no este by tu bola moznost, ze to budes riesit cez PHP a to menu si das do include.inc a odtial to budes tahat ako funkciu napriklad...
Meldo
Profil
PUnkraC
Pochybujem....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0