Autor Zpráva
tony2
Profil
Co bych se měl naučit abych mohl dobře psát stránky (alespon pěkně :D)
A pls a jak bych se to postupně měl učit?
A neznáte nějakej web nebo tak něco kde se mužu naučit Grafiku :)
Tomasds
Profil
Ohledně stránek: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=82 370

Ohledně grafiky: umíš kreslit? Jestli ne, tak můžeš mít grafický software za milión a je ti k ničemu.
tony2
Profil
Jak kreslit myslíš?Jestli jako normálně na papír tak upe blbě :D
joe
Profil
Tomasds
Ohledně grafiky: umíš kreslit? Jestli ne, tak můžeš mít grafický software za milión a je ti k ničemu.
Blbost. Abys uměl webovou grafiku, kreslit umět nemusíš.
Kdybych uměl kreslit, tak jsem teď na nějaký VŠ umělecký a ne tam, kde jsem...

tony2
HTML, CSS, (Java), PHP, JavaScript, Flash - Java proto, protože se v ní dá dobře naučit OOP

Na grafiku musíš mít především cit a vůbec nemusíš umět kreslit. Chce to jenom zkoušet a zkoušet...
tony2
Profil
No tož zkoušel sem trošku neco sice nic moc ale mužete mrknout na muj blog :D to je muj starej Web :D ssuupeerr.blog
Str4wberry
Profil
Co bych se měl naučit abych mohl dobře psát stránky (alespon pěkně :D)
Asi 20 HTML značek a 25 CSS vlastností.
tony2
Profil
Co říkáte na grafiku mýho Webu :D Grafika jednoduchá ale ty jednoduchý se mi líbí.Je alespon průměrná :D
JxJ
Profil *
No pokud by jsi chtěl dělat aspoň pěkné strány tak určitě neboužívej "blbosti" typu blog.cz atd. to je hruza. To se pa ani nedá považovat za web a co pak máme a tom hodnotit?
Tomasds
Profil
joe
Blbost. Abys uměl webovou grafiku, kreslit umět nemusíš.

Abys uměl webovou nebo jakoukoliv jinou grafiku, musíš mít cit pro barvy, proporce, hustotu obsahu a nevím co ještě. Pracovat v grafickém editoru se naučí i cvičená opice, ale když prostě nevidíš, tak nevidíš.

Z toho, co tony2 ukázal, vidím, že mu nevadí 500px vysoká hlavička, nulový levý padding v menu. Obojí se týká proporcí a přímo to bije do očí. Jsou věci, které se člověk musí naučit tím že tráví čas na netu a vidí, jak weby vypadají, ale jsou věci, které se nenaučíš, buď je máš nebo ne.
joe
Profil
Tomasds
To je ale dost podstatný rozdíl než jak jsi napsal předtím, že musí umět kreslit ;-) Vím o několika lidech, kteří umí nádnerně kreslit, ale že by ti udělali hezký web, to ne...
el mariachi
Profil
súhlasím s Tomasds-om.. bez toho aby mal človek umelecké cítenie nemá šancu spraviť pekný web

čo sa týka pôvodnej témy :
Co bych se měl naučit abych mohl dobře psát stránky (alespon pěkně :D)
kúpiť si pekné pero a kvalitný papier :)

A pls a jak bych se to postupně měl učit?
html, css, php

A neznáte nějakej web nebo tak něco kde se mužu naučit Grafiku :)
záleží len od toho, v čom ju chceš robiť
Tomasds
Profil
joe
Možná jsem to až moc zjednodušil. Teď bych to chtěl ještě trochu upřesnit. Vidět může i někdo, kdo sám neumí nic vytvořit. Trochu vidím dokonce i já :-)
tony2
Profil
Já blog už nedelam já sem s blogem začínal před 4 roky nebo nak tak

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0