Autor Zpráva
sailgohooo
Profil
na stranke bobmarley.czweb.org sa mi vzdy okrem vertikalneho scrollbaru
zobrazi aj naprosto nepotrebny horizontalny scrollbar. ak vertikalny nie je, nie je ani ten horizontalny, ale ked je tam ten vertikalny, vyskoci aj ten horizontalny. (v Op. a IE)

pomozete mi niekto, PROSIM ? dost mi to nici design..
Šlaha
Profil
Používate browser Opera alebo Mozilla ktorý nie je vhodný pre tieto stránky !
Skúste Microsoft Internet Explorer.
Ak napriek tomu chcete vstúpiť, tak kliknite sem.

Tak to je skvělý. Myslim, že většina lidí přešla na Operu nebo Mozillu právě z IE, takže zkoušení není na místě.
DZer
Profil
přesně,to seš docela proti celýmu tomudle tomu foru když podporuješ IE
sailgohooo
Profil
hej-hej-hej! ja nepodporujem IE, ale ma niektore veci, kt, som potrboval - a opera alebo firefox ich nemaju!
- to je prva vec, a druha - nehnevajte sa, ale ja som sa ,chalani, nepytal na to co tam mam, alebo nemam, ale
preco mi to robi ten scrollbar!

by the way- ja tiez nemeam rad IE (pouzivam operu), ale drviva vacsina ludi pouziva stale IE !
stix
Profil *
rekl, bych ze problem bude v border: 5px solid #FFFF00;. div ti to roztahne na 100% sirky ale ie asi nebere tento border v uvahu. nevim, tipuji.

a btw. kdyz napises Používate browser Opera alebo Mozilla ktorý nie je vhodný pre tieto stránky ! Skúste Microsoft Internet Explorer. tak ie podporujes at se ti to libi nebo ne.
sailgohooo
Profil
tak dik, popracujem na tom, aby to islo aj na inych prehliadacoch. ale ako spravit bgsound, ktory sa da stopnut?
ide mi to jedine s <embed> v kombinacii s javascriptom a ten je v opere a mozzile zle zobrazeny... tak neviem co mam robit..
sailgohooo
Profil
no a skusal som dat prec ten border a robi to stale..
Radek Hrabuvka
Profil *
Opravdu jsem se na to chtěl podívat, dokonce to poznalo Operu tvářící se jako IE. Ale jak jsem uslyšel zvuky, tak jsem jel plnou myší rychlostí na křížek stránky. Až bude stránka němá, snad se na to kouknu, tak jsem se ani nedíval na kódy.
Nedávno jsem řešil podobný problém, bylo to tradičním chybným box-modelem IE, ztačila zjednodušená matrjoška.
sailgohooo
Profil
odpovie mi niekto aj na to ,co som sa pytal, alebo vsetci dokazete iba zbuzerovat a nic viac?
Radek Hrabůvka
Profil *
Smaž v souboru home.htm první řádek:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
stejně píšeš HTML a ne XHTML. Krom toho rámy a XHTML i v souboru index s definicí rámů?

První řádek bez doctype nebo tak tohle:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
A počítat s tím, že s podporou rámů nejde do budoucna moc počítat. Teď to jsou ty nevypočitatelné lišty v kombinaci s doctype.

Jen tak mimochodem, tvoje stránky se podobají hororovým html stránkám:
http://freya.webz.cz/horror/
mat
Profil
Radek Hrabůvka

radku, třeba by ses mohl pochlubit ty svými stránkami, třeba budou taky hezké hororové - to jen tak mimochodem
Radek Hrabůvka
Profil *
Podobným stránkám jako tady předvedené říkám kolotočáčské stránky, myslím, že to je Pixy, kdo tomuto stylu říká hrací automat. Takové stránky mají sví návštěvníky, kteří jsou líní číst informace, proto je nutné je ohromit barvičkami, blikáním, hejbáním všeho a ohlušit je.
Stránky, které dělám, mají úplně jiné nedostatky, je to takový kompromis. Když už jsem byl přímo vyzván, jdu s kůži na trh, i když na chlubení to není, taky asi nebudu mít sílu a znalosti všechny nedostatky odstranit. Takže jdu do rubriky Názor na stránku.
sailgohooo
Profil
.... za prve - diky, uz mi to ide .
za druhe - robim do stranok asi 2 mesiace, takze co furt !?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0