Autor Zpráva
Tereza2
Profil
Zdravim, mam problem dostat stranky na server, vim, ze se tu uz nekdo ptal. Prihlasovaci udaje mam, kousela jsem to presFTP ale nevim, jak do adresare na webu zkopirovat moje soubory. Docetla jsem se, ze mam mit hlavni stranu nazvanou index.php. Problem je v tom, ze nevim, co je hlavni strana, protoze jsem zvolila design pomoci tabulky a problem otevirani odkazu do hlavniho pole tabulky jsem vyresila tak (bylo mi porazeno tvurcem jakpatweb), ze se pokazde nacita nova stranka, jez je totozna, jen obsah hlavniho pole jiny. Cili tezko rict, ktera je hlavni. Proste kdyz uz jsem na webu a jsem tam spravne, rekla bych-nevim, jak to nakopirovat. Prosim poradte. diky
swetko
Profil
no ak si to skusala cez FTP a pripojila si sa tak uz len klasickym kopirovanim a prilepenim (CTRL+C, CTRL+V)
index.html (hlavna stranka) je ta ktora chces aby sa zobrazovala ludom po prichode na tvoju stranku
Tereza2
Profil
aha tak jsi mi objasnil problem s tim, co je hlavni strana:) me to tam prave klasickym pretazenim nakopirovat neslo, zkusim to znovu, mozna to bylo tim, ze jsem mela blbe pojmenovanou hlavni stranu. Diky
krocan
Profil
napis mi na ICQ 330365354 a ja ti poradim s cim chces ;)
Tereza2
Profil
tak zase ja:)
nasla jsem si navod, jak se pripojit pres ftp, bohuzel se hned u bodu dve s navodem ruznim. zadam pripojeni (k hostitelskemu pocitaci nebo URL) a pocitac se zacne pripojovat a uz se mne dale nepta tak, jak je to v navodu-cili jsem v koncich. Pak mi napise, ze se pripojeni nezdarilo. Nevite nekdo jak na to? co delam spatne?
jeste jsem to zkousela pres zadani adresy do URL radku (jestli se vyjadruji spravne) dostala jsem se az k adresari na webu, ale nejde mi do nej nic nakopirovat. ach jo.
budu vdecna za cokoli:)
Tereza2
Profil
taky nechapu, proc se mi zobrazuje nehotova stranka s nefunkcnimi odkazy na http://fitmasaze.webz.cz/
Smajda
Profil
mě odkazy fungují nevím co ti nejde? :-) popiš tvůj problém líp
camo
Profil *
Pred niekolkymi dnami som sa aj ja "nahraval" na server a mal som myslim podobny problem. Nechcelo ma cez domenu pripojit, len vipisalo, ze existuje. Problem bol v tom, ze mi ju na serveri este "nespojazdnili". Dnes uz funguje, len nefunguju ine veci. Treba teda pockat, mozno par dni, najma ak si na freewebe. mozno aj preto sa ti nedari pripojit cez FTP klienta. Kto vie ci ti toto pomoze?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0