Autor Zpráva
Petr2
Profil *
Dobrý den! Prosím Vás mám jeden dotaz: ve světě www se pohybuju už nějaký ten pátek. Co jsem se zatím naučil bylo html, css a trochu xhtml.
Mě by jen zajímalo co bych se měl učit dál? PHP a nebo ASP. Jaké mají plusy a jaké mínusy? Chtěl bych si totiž udělat nějakou stránku, kde by se mohl uživatel zaregistrovat, přidat nějaký ten článek, fotku. K článkum aby mohla být nějaká diskuze, na hlavní stránce aby se po najetí indexu zobrazili v nejakém sloupečku aktuality atd.
Budu rád za jakoukoliv odpověď.
S pozdravem Petr
roberta
Profil
ASP sa už neuč... skôr sa uč technológiu ASP .NET
vyber si v nej nejaký programovací jazyk napr. C# a smelo do učenia. ak sa chceš živiť ako programátor, tak je to podľa mňa lepšie ako učiť sa PHP. lepšie pochopíš objektovo orientované programovanie (OOP), keďže C# je plne objetovo orientovaný jazyk, na rozdiel od PHP...
el mariachi
Profil
roberta
lenže mám pocit že dotyčný chce tvoriť stránku/stránky, nie programovať podnikové aplikácie...

Petr2
pre tvoje účely bohate stačí php :)
Petr2
Profil *
presne tak. Ja nepotrebuju byt nejaky programator a ¨vytvaret nejake programy. me proste staci udelat si nejaky maly portal (viz muj prvni prispevek)
Hugo
Profil
Petr2

Tak to nemáš moc na výběr. Na většině free serverů nebo i běžných placených hostingů je pouze php.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0