Autor Zpráva
rossi
Profil *
Dobrý den, potřebuji pomoci. Na jedné stránce bude online video serálu a já chci aby pod ním bylo napsané kolikrát bylo to video shlédnuté a ještě aby se mohly psát komentáře pod ním. Stačí mi když mi napíšete odkaz kde je vše vysvětleno. děkuji
Gekon
Profil
Musíš nám také říct, jestli se jedná o statickou stránku, nebo nějaký redakční systém.
rossi
Profil *
Nevím co znamená statická stránka, ale myslím že nemá redakční systém. Já jsem ten web nedělal dělal ho kámoš, ale už na to neměl čas tak ho dodělávám.
Gekon
Profil
rossi
No, takže když nám dáš odkaz, tak to asi bude lepší.
rossi
Profil *
Já nevím co to je statická stránka, ale předpokládám že to je stránka bez red. systému. Já nevím jestli tam je red. systém ale myslím že ne. Já jsem ten web nedělal dělal ho kámoš, ale nemá teď čas tak ho dodělávám.
rossi
Profil *
Dej mi nějaká kontakt protože je ta adresa tajná, ten web není ještě zveřejněn pro veřejnost
rossi
Profil *
Hodil jsem to sem. http://www.stahnito.kvalitne.cz/sk.htm
rossi
Profil *
sry to nejde protože tam nejsou nahrané obrázky. Napiš mi kam ti mám napsat ten odkaz protože je to tajný
MilanKubik
Profil
Zkus počítadlo - blueboard.cz a místo počítaní IP jen za jeden den dej při každém najetí po kliknutí ... to si zobraz zároveň pod stránkou a zároveň v administraci( pokuď nějakou máš )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0