Autor Zpráva
stix
Profil *
Tak jsem uz skoro udelal stranky, mnul jsem si ruce ze jsem je sladil jak pro FF tak pro IE a O. Pak jsem si rekl, ze srandy, ze se na ne zkusim podivat v IE 5 a IE 5.5 (stahl jsem si ty packy, ktere umoznuji mit vsechny zaroven) - jake bylo me zdeseni, kdyz jsem videl me "dokonale odladene" stranky, vsechny divy do jednoho maji jinou velikost, pismo jine, proste hruza... nejaka rada?

ps: vsechno v xhtml 1.0 strict
habendorf
Profil
nejaka rada?

Vykašlat se na 5.x verze IE, je to nejsnandější řešení.
Charlie
Profil
No to je problém starších prohlížečů. W3C pořád chrlí nové a nové standardy, ale že jsou většinou špatné svědčí i to, že nefungují ve starších prohlížečích. Já jsem donedávna testoval i na IE 4 :-), ale už jsem to nadobro vzdal. IE 4 používá v naší ctěné vlasti asi 5 lidí, tak mi to přijde zbytečné se marně snažit.
stix
Profil *
habendorf: presne TO jsem chtel slyset. :) Kaslu na ne.
Charlie
Profil
No, IMHO bys na ně neměl kašlat úplně! Aspoň bys měl zkontrolovat, jestli je celý obsah čitelný, a jestli stránka obsahuje vše, co obsahovat má.
quinux
Profil
Když už jste u toho, taky jsem si stáhl MSIE Developer Pack, ale nefunguje mi .. ie 3.0 je jediná funkční verze (ale kdo ji dnes používá:o)) ie 4.0 se mi sice spustí, ale při pokusu otevřít nějakou stránku se sekne a místo ie 5.x se mi spustí ie 6. Nevíte kde by mohl být problém?

Díky
Beda
Profil *
Já mam ty verze stažený z www.skyzyx.com a IE 5.01 a IE 5.5 mi fungujou, jen v iformacích o aplikaci se tvářej jako IE 6
jinak vykašlat se na ně je sice nejjednodušší řešení, ale nedoporučuju, pořád je eště pár lidí používá.
habendorf
Profil
No, IMHO bys na ně neměl kašlat úplně! Aspoň bys měl zkontrolovat, jestli je celý obsah čitelný, a jestli stránka obsahuje vše, co obsahovat má.

Ano, tak jsem to myslel i já, jen jsem to nerozvedl.
Fred
Profil
Beda
pořád je eště pár lidí používá Bohužel v některých oblastech víc než pár http://www.toplist.cz/global.html . Ať počítám, jak počítám, pořád víc než Operu :-(
Šlaha
Profil
ie 4.0 se mi sice spustí, ale při pokusu otevřít nějakou stránku se sekne
Musíš to dát pře Soubor-Otevřít
Beda
Profil *
Fred: no právě, to je dost smutný, můj nejoblíbenější prohlížeč a je až za těma zrůdama
Vařeka
Profil *
Standarty od W3C jsou na nic. Kdyby mi, to, že mám validní stránky zaručilo, že se mi správně zobrazí ve všech prohlížečích tak bych to bral, ale tohle jena prd. Keci o validitě jsou dobré pro fajnšmekry a ne pro normální webmastery.
AMD
Profil
Vařeka
Nejsou... je smutný, že některý prohlížeče se podle nich neřídí (že ano, IE) a pak to vypadá jak to vypadá.
DZer
Profil
Nejsmutnější je na tom že si to můžou dovolit když mají pořád většinový podíl na trhu.Ale mi je dostaneme
Mozilla 4ever.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0