Autor Zpráva
Naprostyzacatecnik
Profil *
Dobrý den , opět mám problém jak nastavit veliksot písma ? Pomocí kodu
<p style="font-family: Arial, sans-serif;  text-align: left" size="2"> <b> Vítejte v návštěvní knize stránek <a href="http://mhd-plzen.ic.cz " target="_blank"> http://mhd-plzen.ic.cz </a> 
</b> </p>  
To nelze , kde má být umístěn prvek size , aby to fungovalo ?
kletely
Profil
Naprostyzacatecnik
style="font-family: Arial, sans-serif;  text-align: left; font-size: 2px"
Naprostyzacatecnik
Profil *
Tak ještě jeden dotaz . Jak do zápisu css [preh2 {color: blue; font-style: italic} pre] napsat styl písma ( v mém případě tučný arial ) ?
panther
Profil
Naprostyzacatecnik
h2 {font-weight: bold;
font-family: arial, sans-serif;
font-style: italic;
color: blue;}

případně zapsat do sdružené vlastnosti font.
Bubák
Profil
panther
font-weight: bold;“ je zbytečné deklarovat, nadpisy jsou tučné díky výchozímu stylu prohlížeče.

Při použití sdružené vlastnosti font je potřeba tučnost nadpisu deklarovat, pokud by tučnost nebyla uvedena, použije se výchozí hodnota (initial) vlastnosti "font-weight", což je "normal". Obdobně to platí pro další vlastnosti sdružené do vlastnosti font.
panther
Profil
Bubák
„font-weight: bold;“ je zbytečné deklarovat, nadpisy jsou tučné díky výchozímu stylu prohlížeče.
jestli tam tučnost písma náhodou Naprostyzacatecnik někde nevyrušil, když se ptá :o) A i kdyby ji u nadpisu měl, tak se aspoň nebude ptát za hodinu, jak udělat tučné písmo..
Naprostyzacatecnik
Profil *
Lze nějak udělat odřádkování takto - 123 : Abc
Abc
Abc ?
Naprostyzacatecnik
Profil *
Tak ono to nejde ani zde , prostě myslím to , aby všechny tři Abc byly přesně pod sebou a ne na začátku řádku
Měsíček
Profil
Jsem nepobral .. nešlo by to něják lépe popsat? :) Jinak obyčejné <br> ti nestačí?
Naprostyzacatecnik
Profil *
No když použiji <br> tak se tak se mi to zobrazí jako v mém příspěvku ( prostě potřebuji vytvořit výčet vlastností , tak aby každá byla na jednom řádku a byly přesně pod sebou - nejdřívě něco před nimi a potom první vlastnost a přesně pod ní druhá , třetí , .... )
Měsíček
Profil
hm .. tak tag <pre>?
Bubák
Profil
Lze nějak udělat odřádkování takto:
123 : Abc 
      Abc 
      Abc ?

Že by definiční seznam?

Použít vhodný tag, a ten nastylovat, jinak to je fekální styl.
Naprostyzacatecnik
Profil *
Dobrý den , jak lze udělat to , aby se mi různé věci ( HTML počítadlo , Blueboard - Shoutboard , vlastní text ) zobrazovaly , jakoby do postranního panelu doleva ? Děkuji
panther
Profil
Naprostyzacatecnik
jak lze udělat to
tipoval bych, že ano. spousta věcí lze udělat.

aby se mi různé věci ( HTML počítadlo , Blueboard - Shoutboard , vlastní text ) zobrazovaly , jakoby do postranního panelu doleva
pokud tam ten panel budeš mít (třeba div), tak určitě.
Naprostyzacatecnik
Profil *
Pomocí toho jsem to zkoušel a dopadlo to tak , že mám ty prvky , a až skončí tak se objeví obsah stránky . Tady je kod podle kterého jsem to dělal
 </div>
 <div class="levysloupec">
obsah levého sloupce 
 </div>
 <div class="hlavni">
Hlavní obsah stránek 
 </div>
blbec
Profil *
http://global.msi.eu/index.php?func=html&name=liveupdate_star
panther
Profil
mmmyslím, že už je tento thread trochu mimo..

Naprostyzacatecnik
ty si založ nové vlastní vlákno a tam dej odkaz na celý tvůj výtvor
_es
Profil
Naprostyzacatecnik
Táto diskusia neslúži ako osobná online výuka pre začiatočníkov.
Môžeš začať na www.jakpsatweb.cz/ Základní kurz, sekcia HTML, ...
Naprostyzacatecnik
Profil *
_es To že tato diskuze není online výluka vím , ale já at sem hledel kdekolikv nenašel jsem ( asi hledám špatně , ale ani na www.jakpsatweb.cz/ jsem nenašel nic ) . Mimochodem mám kod
<p style="font-family: MS Sans Serif, sans-serif;  text-align: left; font-size: 23px"><b> <center>  blalbla    </center></a></b></p> 
. V mém počítači se písmo zobrazí správně ,ale po nahraní na server je to základní písmo jako v poznámkáči . Neví někdo v čem dělám chybu ???
Bubák
Profil
Asi to bude rozbitý.

Nádherná prasárna, ale to není důvod pro výše zmíněné chování:
<p style="font-family: MS Sans Serif, sans-serif;  text-align: left; font-size: 23px"><b> <center>  blalbla    </center></a></b></p>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0