Autor Zpráva
repetep
Profil
mam problem, robil som vsetok podla tohoto navodu
http://www.owebu.cz/php/vypis.php?clanek=844

Ked som vytvoril tabulky tak mam taketo cosi:


Vsetky subory tie: gbook.php connect.php a admin-navstevni-kniha.php
mam v jednom subure (menu-hlavne)

A vypisie mi toto:


http://www.taste-of-bodom.sk/?echo=menu-hlavne/gbook
yFang
Profil
Warning: include(.connect.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/html/taste-of-bodom.sk/public_html/menu-hlavne/gbook.php on line 3
Znamená to, že tam ten soubor není. Buď máš blbě cestu nebo ho tam nemáš.
repetp
Profil *
mam vsetko v jednej zlozke, ktora sa vola menu-hlavne a tam je len adresa connect.php takze by to malo by spravne a subor sa aj vola connect.php
repetep
Profil
Tak co???
pEeLL
Profil
jen kdyz se tak podivam
include(.connect.php) co tam dela pred tim connect.php ta tecka?
repetep
Profil
Diky moc, v tom bol ten problem, este mam jedne problem
V administracii mi nejdu vymazat prispevky napise mi toto

www.taste-of-bodom.sk/?echo=menu-hlavne/admin-navstevni-kniha
bohyn
Profil
Jestli myslis tohle:
if($_GET['c'] == "admin-navstevni-kniha") { if ($_GET['d'] != "") { $id = $_GET['d']; $query = mysql_query("DELETE FROM navstevni_kniha WHERE id='$id' "); if ($query) { $message = "Příspěvěk úspěšně smazán"; } else { $message = "Chyba příspěvek nebylo možné smazat "; } } }
Tak se ujisti ze to mas v <?php ?> znackach
Holyday
Profil
Nejsem si jistý, jestli je ideální řešit návštěvní knihu okopírováním kódu z nějakého tutoriálu "jak na návštěvní knihy". Dobré je buď se tím inspirovat a udělat si svoje, pokud možno vylepšené řešení, anebo pokud se na to člověk necítí, tak kvalitnější variantu najde na osvědčených systémech, jako je BlueBoard, atp. ;)
repetep
Profil
bohyp: dik to bola chyba
no este stale sa nedari vymazat tie prispevky

holyday: tie od bleuboard a weblight sa mi nepacia, musis ich dat do iframe a nastavit presnu dlzku podstranky a potom tam mas vela volneho miesta kym tam nesu prispevky alebo su kratsie, co sa mi nepaci. Nemozem si upravovat zdrojovy kod.. v tejto knihe si mozem upravit html, css, setko spravit ako chcem, no a sam si knihu nezvladnem spravit, lebo neviem PHP.l. tato jedna sa mi moc paci a vyhovuj mi
repetep
Profil
UZ som to vyriesil, budem to mazat cez databazu
Dakujem vsetkym za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0