Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
mám leták na stránce http://www.vrtal-sro.cz/letak.html problém mám s tím, že když kliknu na nějaký ten obrázek tak se mi sice zobrazí samosstatně, ale ne velký, ale pouze malý. Dá se to nějak upravit, aby se Ty obrázky zobrazovaly po rozkliknutí velký?
Děkuji
yFang
Profil
pirik
Tak, že dáš odkaz na velký obrázek, který samozřejmě musíš mít.
pirik
Profil *
Ale já jsem to tak dělal i minule, ale jenom s tím rozdílem, že rozměry toh obrázku nebyly 100x158 ale nějak 600*200, souvisí to s tím nějak?
yFang
Profil
pirik
Rozměr obrázku určuje jeho velikost, pokud bude mít malé rozlišení bude logicky malý, pokud velké bude velký.
bohyn
Profil
pirik
Ano rozmery obrazku souvisy s velikosti.
pirik
Profil *
to já vím, ale já ty obrázky mám na ploše 600x788 px tudíš jeden obrázek je 100x158px To mám zvětšit rozměry toho obrázku? Ale to se mi nevezde na plochu do toho souboru prosinec_nahledy.jpg?
mikul
Profil
Zvětši jen ten obrázek, na který odkazuješ. S tím plakátem nemusíš dělat nic.
Tzn. že ten obrázek např "vrtal_web_1-6-6.jpg" musí mít takové rozměry, jak ho chceš velký. Teďka má 100px × 158px. Ulož tam větší.
pirik
Profil *
Tak já to udělám. Děkuji
pirik
Profil *
já jsem zkusil ty obrázky zvětšit, ale jsou hrozně rozmazané a vůbec se to nedá spravit v tom grafickém programu zoner photo to už bude asi špatně naskenované,že?
yFang
Profil
pirik
Pokud obrázek zmenšíš, je to v pořádku, protože grafický editor některé body vypustí. Pokud ho ale zvětšuješ, musí si nějaké body "domyslet" a tím dojde k rozmazání. Bude tedy třeba je naskenovat znovu ve větším rozlišení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0