Autor Zpráva
joesvk
Profil *
No pocitam ze na tomto fore su vacsinou zastanci PHPcka. Zatial len zacinam takze sa rozhodujem. Som si vedomi ze "kto za koho kope". Ale co som zatial kukal asp.net ma jednoduchsie zapisi zdrojoveho kodu. NA druhu stranu na PHPcko najdem na nete viacej ukazok, prikladov "zdrojaku". Som nerozhodny. alebo niesom? alebo som?? hehe Nie! len ma zaujimaju vase nazori.

Moderátor Chamurappi: Versus se zkrazuje „vs.“, nikoliv „vrs.“
Mastodont
Profil
ASP.NET je spíš do podnikové sféry, kde jsou lepší platy :-) Zkus psát v obou jazycích, čím více, tím lépe.
Pajah
Profil
Já dávám přednost PHP. Nemám příliš rád nativní jazyky. Navíc pokud se nepletu, na provoz ASP.NET je potřeba IIS, které je placené. (v ASP.NET se příliš nevyznám, nejsem si jistý)
joesvk
Profil *
Stym IIS ten je bezplatne. Pokial mi je zname tak je sucastou kazdej instalacky windowsu. Skor co som si vsimol je to pobiednejsie s freehostingom.
Calvary
Profil *
to joesvk: No ASP.NET je rychlejší, spolehlivější, bezpečnější a mnohem "exotičtější(když to tak napíšu:))" než PHP.Hlavně se mi líbí, že když člověk udělá chybu, server mu řekne kde a co mu chybí.U ASP.NET je ale nezvyk to, že musí člověk dodržovat malá velká písmena, jinak error.Občas to zamrzí, hlavně pro začátečníky(mám vše opsané, ale hups mám napsáno třeba HTMLTable místo HtmlTable a už je chyba:)).Potom se kompiluje ne interpretuje a v tom je hlavní +.Pokud chceš jít s dobou, tak ASP.NET je jasná volba.Hlavně se mi líbí "integrovaný" JS !Přeju hodně štěstí a pevných nervů při učení :)
ninja
Profil
V .NET jde psat kod i v PHP.

Tekzo rici co je lepsi, kazdy jazyk (vyvojove prostredi) vhodne na trochu neco jineho.

Weby jdou dobre delat v PHP, ASP, i ASP.NET.
yFang
Profil
joesvk
PHP má tu výhodu, že je téměř na všech freehostinzích a (asi) na všech placených. ASP.NET není tak časté.
Sqlitator
Profil *
joesvk
PHP má tu výhodu, že je téměř na všech freehostinzích a (asi) na všech placených. ASP.NET není tak časté.
Mám zkušenost s free hostingem a musim říct, že to jsou největší zloději, co jsem poznal. Uvádět jméno nebudu....radši..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0