Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
mám stránku http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf
na ní jsou obrázky seřazené pod sebou. Už vím jak obrázek převedu do formátu PDF: použiju na to adobe reader a zde dám:
file-create adobe pdf using acorab.com - create PDF
ale nevím jak změním velikost těch obrázků tak jak to je na té stránce http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf a nevím jak je mám seřadit pod sebe.
Můžete mi prosím poradit? Děkuji
Bubák
Profil
Můžeš napsat znova, ale bez chyb a srozumitelně, co vlastně chceš?
pirik
Profil *
[#2]tak ještě jednou: je stránka: http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf
na ní jsou seřazené obrázky pod sebou. já se to chci naučit. Vím, že postup je takovíhle: použiju na to adobe reader a zde dám:
file-create adobe pdf using acorab.com - create.pdf
tak mi vzniknou obrázky s příponou pdf. Nevím jak to v tom programu mám uložit a nevím jak ty obrázky mám seřadit pod sebe, aby to bylo stejné jako na : http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf
To je vše.
Bubák
Profil
Díky, vím, že umíš zkopírovat text i s chybama.
pirik
Profil *
[#4]nevím co je na tom nejasnýho. prostě nevím jak udělat tohle:http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf
v programu adobe reader. Líp už to napsat neumím.
Pop@y
Profil *
V Adobe reader si jak jiz nazev prozrazuje .pdf jen prectes pokud chces .pdf tvorit zkus si koupit Adobe profesional a nebo Office 2007/Word a nebo zadarmo OpenOffice 3.0

/*Pop@y/
Bubák
Profil
zkus si koupit Adobe profesional
Asi máš na mysli Adobe Acrobat 9 Pro. Stačil by Adobe Acrobat 9 Standard, viz porovnání.

V OpenOffice.org Impress (součást balíku OpenOffice.org) to jde naklikat během chvilky, stačí nastavit rozměry stránky a volby pro export do PDF.
Mistr
Profil
pirik
Pro převod dokumentu do PDF můžeš krom řešení nabídnutých kolegou Pop@y - viz [#6] - použít též například program PDF Creator. Ten si nainstaluješ do počítače. Dokument si vytvoříš třeba ve Wordu a pak dáš tisk. A z nabídky tiskáren si vybereš PDF Creator. Za chvilku je programem vygenerován PDF dokument.
pirik
Profil *
[#7] nainstaloval jsem si adobe acrobat 9 standart. Vytvořil jsem si tam i první stránku s jedním obrázkem, ale nevím jak to mám udělat, aby těch obrázků bylo za sebou např. 6, tak jak je to na http://www.vrtal-sro.cz/images/letak/vrtal_web_1-6.pdf
Můžete mi prosím poradit? děkuji
Bubák
Profil
pirik
Přece udělat šest stránek, na každé bude jeden obrázek. Vždyť v Adobe Readeru nebo v Acrobatu musíš na stavovém řádku vidět, že každý obrázek je na nové stránce.

Tip:
Pokud vím, tak Adobe Acrobat pochopitelně umí základní úpravy (nezamčeného) PDF souboru, jako odstranění stránky a vložení stránky. To se může hodí v případě, že budeš potřebovat změnit třeba třetí stránku, ale zvážil bych, jestli ve tvém případě není rychlejší vytvořit celý PDF soubor znova.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0