Autor Zpráva
namesk8
Profil
Zdravim všechny , chci se zeptat jak vytvořit na webovkách možnost přihlašovaní uživatelů ,kteří mohou přidávat obrázky a texty do svych katagorii ktere sou pripraveny .Staci mi pouze toto a na hlvni strance aby bylo prihlasovani .Vsichni pisou ze to je redakcni system pokud ano tak prosim jak naprogramovat poradte , staci jednoduhej .Dekuji

Moderátor Chamurappi: Mezera se dělá za tečkami a čárkami, nikoliv před.
Nox
Profil
Stáhni si něco hotového - wordpress, drupal nebo tak...
Podle stylizace dotazu usuzuji, že php, mysql...neumíš vůbec, takže to by bylo velmi na dlouhá studia...
namesk8
Profil
No to sem prave skousel ,ale nikdy se mi nezobrazi na uvodovce prihlasovani nekdev rohu .Takze spis nejaky navody kde co je na to ,muzu programovat v CS3 ,Front Page a ted chci se nejvic naucit ve Visual C# Professional pod ASP.NET . Staci mi jen kdyz to nekomu hodi moznost davat foto ,hlavne to prihlaseni .To nejde třeba zadat do kodu jeho nick a heslo a pres podminku ho presmerovat na stranku?Ale taky bych chtel aby moje stranky nebyly poskeny a vzhled a ves jim zustalo.
Tomasds
Profil
Záleží na tom, jak na to spěcháš a jak chceš jít do hloubky.
Nejrychlejší bude si to něchat udělat. Zaplatíš to, ale dostaneš hotový kód a uvidíš tomu "pod sukně", takže se z toho můžeš něco naučit.
Pak to můžeš řešit nějakým hotovým RS, jak píše Nox.
No a pak to můžeš naprogramovat sám, ale počítej s tím, že od toho, co umíš teď, k nahrávání souborů je dlouhá cesta. Doporučoval bych začít někde na http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=269 a neplánovat, že bude hotovo dřív než za měsíc, dva.
namesk8
Profil
No uvidim co jak pude , jelikoz je to web pro zabavu tak to nebudu ptatit ,zkusim tedy naucit se neco z hotoveho RS .
namesk8
Profil
Tak mi bylo receno at si udelam nejakou databazi , poradily byste mi tedy prosimvas jak vytvořit nějakou databázi ? Děkuji
Nox
Profil
www.linuxsoft.cz/php
www.linuxsoft.cz/mysql

A opravdu - redakční systém nevytvoříš hned a jako svůj první výtvor...pokud nejsi extra nadaný,
nebo s bohatými programátorskými zkušenostmi z jiných jazyků.
Nějakou dobu se budeš muset učit, no...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0