Autor Zpráva
radek
Profil *
Dobry den nemuzu porad na to jak se pisou styly + tridy aby kdyz si dam styl na odkazy abych pak nemel stejne vsechny odkazy ale jen ty co by podlehali tomu stylu prosim co delam spatne kdyz mi to nefunguje?
<style>
.tlac {a {padding: 0.05em 1em 0.05em 1em; border: outset 0.5em; font-weight: bold; text-decoration: none}
a:link, a:visited {background: #EEEEEE; color: #000000}
a:hover {background: #DDDDDD; color: #FFFFFF; border: inset 0.4em}}
</style>

<a class="tlac" href="index.html" style="margin-left: 1em">Úvod</a>
<a href="profil.html" style="margin-left: 3em">Profil</a>
<a href="tlacitko.html" style="margin-left: 3em">...</a>
<a href="zaliby.html" style="margin-left: 3em">Záliby</a>
<a href="download.html" style="margin-left: 3em">Download</a>

mam projete vase stranky odpredu dozadu ale neprisel jsem na to.diky moc za odpoved
Oswald
Profil *
Ahoj, melo by to byt takhle:


a.tlac {
padding: 0.05em 1em 0.05em 1em;
border: outset 0.5em;
font-weight: bold;
text-decoration: none
}
Vít Dlouhý
Profil
.tlac {a {padding: 0.05em

...tohle fungovat nebude - chybný zápis i chybné přiřazení třídy.
radek
Profil *
ahoj diky uz to castecne funguje ovsem ne zcela nevim kam teda mam dat to a:visited,a:linka a a:hover?
diky
Petra
Profil
Jestli ty pseudotřídy (a:visited a spol.) mají fungovat takhle formátované pro všechny odkazy, pak normálně, tak jak už to vlastně je -> a:link, a:visited {background: #EEEEEE; color: #000000}

Jestli mají fungovat jen na třídě .tlac, potom .tlac:link, .tlac:visited {background: #EEEEEE; color: #000000}, resp. a.tlac:link, a.tlac:visited {background: #EEEEEE; color: #000000}
radek
Profil *
supeeeeeeeeeeeeeeeeer uz to chaapu diky moc
Jeste si dovolim jednu prihlouplou otazku
kdyz mam tabulku tak jak treba dam obrazek vedle te tabulky?.diky moc
Tomik
Profil
Já bych si nastavil obtékání např. toho obrázku (pomocí FLOAT) a potom bych ten obrázek nechal obtékat tou tabulkou nebo obráceně nastavit si obtékání u tabulky a nechat ji obtékat obrázkem. Nezkoušel jsem to, tak nevim, zda to bude fungovat, ale můžeš to zkusit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0