Autor Zpráva
Johnycek
caute...prosim vas potreboval by som nejake riesenie na prehratie videa priamo na stranke...take veci ako hod to na youtube a pod ani nepiste...skusal som media player ale ten funguje len v IE...zdrojove kody funkcne vo vsetkych prehliadacoch som nikde nenasiel a vzhladom na to ze vo flashi ani v javascripte moc robit neviem tak budem vdacny za kazdu dobru radu
ninja
Johnycek: Jake mate dovodu nepouzit Youtube nebo obdobnou sluzbu? A nemate pravdu, Media Player je pouzitelny na vetsine prohlizecu. Pokud mermomoci musite mit zkuste treba JW FLV Media Player nebo rovnou Adobe Flash, vitvoreni videa je jednoducha klikacka.
Johnycek
no dovod je taky ze sa pokusam spravit stranku jednemu znamemu ktory tam nechce youtube a podobne veci...stranky robim uz dost dlho akorat som este nikdy na strankach neprezentoval video...skusal som media player a nie vzdy funguje spolahlivo...napr. vo firefoxe su dost casto problemi s plug-inom...a adobe flash pouzit nechcem lebo sa mi nechce kazde video upravovat zvlast...ale dakujem za radu
ninja
Johnycek: pak JW FLV Media Player a nejakou utilitku na konverzi video a FLV.
Trejpa
Johnycek
Pro nekomerční přehrávání WMV a WMA lze použít JW WMV Player (na Silverlightu).

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: