« 1 2 »
Autor Zpráva
lubopi
Profil *
Pri zobrazení chatu sa mi táto stránka nezobrazuje v poriadku - všetko je rozhádzané.
Správca stránok mi povedal že mám vypnuté kaskádové zobrazovanie, neviem ho znovu spustiť.
Žiadam o radu ako to znovu spustiť.
Ďakujem
keeehi
Profil
musíš napsat, jakej používáš prohlížeč. V opeře - zobrazit->styly->správce módů
lubopi
Profil *
Google Chrome, ale podobne je to i v Explorer i v Mozilla Firefox
Joker
Profil
Tak to bude něčím jiným, že by měly všechny prohlížeče vypnuté kaskádové styly je dost nepravděpodobné. Hlavně v Internet Exploreru nevím, jestli to vůbec jde.
jrm
Profil
lubopi
A nemáš jen chybně cestu k souboru se styly?
SwimX
Profil
jrm
A nemáš jen chybně cestu k souboru se styly?
lubopi píše „ sa mi táto stránka nezobrazuje v poriadku“ - tady asi bude cesta ke stylům dobře :)
Bubák
Profil
SwimX
Já mám podezření, že lubopi němá na mysli pod pojmem „táto stránka“ tuto stránku, ale stránky jakéhosi chatu.
SwimX
Profil
Bubák
Pokud není jeho (čemuž odporuje věta - „Správca stránok mi povedal “...) pak stejně IMO nebude špatně cesta k csskům.

lubopi
zkus to tedy víc rozepsat. Dej sem odkaz
lubopi
Profil *
hlavne sa jedna o stranku http://zoznamka.azet.sk/ a k tomu i chat.
Zvlaštne je, že to robí len u tejto stránky. Ostatné sa mi doteraz vždy zobrazili korekte.
lubopi
Profil *
Dobry den,

RP sa Vam nezobrazuje korektne, nakolko mate vypnute kaskadove styly.
Toto nastavenie si zmenite priamo v nastavenaich vo svojom prehliadaci.
Ak neviete, ako toto nastavenie zmenit, skuste sa obratit na niekoho
skusenejsieho, pripadne poziadajte o pomoc svojho servisneho technika.

S pozdravom

Toto mi odpovedal spravca stranok, ale neviem či má vobec pravdu.
Spravcovi som zaslal i PrtScrn jeho stranok, nejde len o jeho chat.
SwimX
Profil
Opera 9,62, FF 3,0nvm, IE 7


tobě to nejde ve vícero prohlížečích? nebo jenom v jednom?
SwimX
Profil
bez css stylů
lubopi
Profil *
Dokonca jeden manik mi povedal, keď to chodilo v poriadku a teraz to blbne, musel som nainštalovať nejaky program, ktorý to vypol, je to možné, ale neviem aký program. Zvláštne je že to robí len na týchto stránkach ( .... azet.sk ).
lubopi
Profil *
vo všetkých čo som písal hore a zobrazuje sa to ako si zobrazil hore bez css sštylov
Joker
Profil
Mně to chodí stejně jako SwimX (se styly).
Z jiného počítače to taky nefunguje?
SwimX
Profil
lubopi
je divný aby ti nejela jedna stránka ve všech prohlížečích, to bys musel ve všech pro jednu stránku vypnout css.
zkusil sem si vypnout JS, rámy a já nvm co, ale na csska to nemá vliv (překvapivě :D)
lubopi
Profil *
z iného PC to funguje bez problemu, prestalo to chodiť keď som používal explorer, potom som postupne nainštaloval ostatné, myslel som že sa to bude zobrazovať v poriadku, ale nie. Možno nastavenie ťahalo z pôvodného ( Exploreru ). Takže neviem ako to znovu zapnúť.
Joker
Profil
lubopi
Takže to nechodí jen z toho jednoho počítače a z jakéhokoliv prohlížeče na něm... nemůže to být nějaký virus třeba?
Sice moc nevím, co by se takhle projevovalo, ale teoreticky...
SwimX
Profil
lubopi
pokud si měl IE - vypl si csska u tedle stránky, nainstaloval ostatní prohlížeče a zaškrtl použít nastavení IE, pak je možný že je opravdu máš vyplé..

Joker
virus vypínající csska http://zoznamka.azet.sk/ ? to mi příde zvvláštní
lubopi
Profil *
Joker
virus predpokladam že nemám. Mám nainštalovaný antivir, PC je v podnikovej sieti, takže by bol veľmi veľký prúser....
Fakt je zvláštne že to je len na týchto stránkach.

SwimX
skôr to bude ako píšeš, ale ako to znovu zapnúť? Prosím ťa čo to je IE?
SwimX
Profil
lubopi
IE je internet explorer
ale zaboha nemůžu najít jak v ie vypnou/zapnout css
lubopi
Profil *
IE = Internet Explorer ?
lubopi
Profil *
SwimX
ani ja neviem ako sa mi to podarilo...
Ak to nejde v IE, nedá sa to spustiť aspoň v inom prehliadači - čo už mám nainštalovaný?
lubopi
Profil *
Ak nainštalujem Operu, bude to chodiť správne?
SwimX
Profil
v mozile zkus Zobraz -> styl stránky -> základní styl
Bubák
Profil
Protože se z adresy, na které je soubor se styly stahuje i nějaká reklama, tipnul bych si, že adresa 213.215.107.120 je blokovaná na podnikovém firewallu. Abych to zjistil, bude třeba odpovědět na tyto otázky:

Styly jsou na těchto adresách:
http://213.215.107.120/o/css/main8.css
http://213.215.107.120/o/1/z-s10.css
Když zde klikneš na odkaz na soubor se stylem, měl by se zobrazit stylopis. Zobrazí se? Pokud ne, tak co se zobrazí?

Píšeš, že „z iného PC to funguje bez problemu“ a že „PC je v podnikovej sieti“.
Funguje to z jiného počítače v podnikové síti?
lubopi
Profil *
SwimX
nič sa nezmenilo
Bubák
Píšeš, že „z iného PC to funguje bez problemu“ a že „PC je v podnikovej sieti“.
Funguje to z jiného počítače v podnikové síti?

Áno funguje to i z iných PC v podnikovej sieti - stránky sa zobrazujú v poriadku.
Preto stále nechápem prečo to nejde zrovna z môjho.


CHYBA

Požadovaný dokument je nedostupný

Pri pokuse o prístup k: http://213.215.107.120/o/1/z-s10.css

došlo k nasledovnej chybe:

Access Denied.
Prístup na internet je monitorovaný. Internet je určený na služobné účely.

Prístup na túto stránku bol zamietnutý. Stránky obdobného charakteru sú blokované a prístupy sú evidované.

Ak si myslíte, že je to chyba, kontaktujte prosím správcu daného systému mailom chupac@tanax.sk, muran@tanax.sk alebo tel. 2420, 2422

Keďže hrozí zvýšené nebezpečenstvo napadnutia počítača a celej počítačovej siete vírmi, ktoré sú väčšinou na týchto stránkach, po viacnásobnom prístupe z vašej strany na tieto stránky to bude oznámené vedeniu firmy.

Následne bude zrušený prístup z Vášho počítača na internet !
________________________________________________________

CHYBA

Požadovaný dokument je nedostupný

Pri pokuse o prístup k: http://213.215.107.120/o/css/main8.css

došlo k nasledovnej chybe:

Access Denied.
Prístup na internet je monitorovaný. Internet je určený na služobné účely.

Prístup na túto stránku bol zamietnutý. Stránky obdobného charakteru sú blokované a prístupy sú evidované.

Ak si myslíte, že je to chyba, kontaktujte prosím správcu daného systému mailom chupac@tanax.sk, muran@tanax.sk alebo tel. 2420, 2422

Keďže hrozí zvýšené nebezpečenstvo napadnutia počítača a celej počítačovej siete vírmi, ktoré sú väčšinou na týchto stránkach, po viacnásobnom prístupe z vašej strany na tieto stránky to bude oznámené vedeniu firmy.

Následne bude zrušený prístup z Vášho počítača na internet !

Myslíš si že je blokovaný len môj PC? a ostatné PC v podnikovej sieti fungujú? Je to možné?
K odstráneniu predmetnej chyby som volal i nášho správcu siete, a nevie prečo to zrovna na mojom PC nejde - nevedel zapnúť ani CSS. Po 2 hod to vzdal.
Bubák
Profil
Myslíš si že je blokovaný len môj PC? a ostatné PC v podnikovej sieti fungujú? Je to možné?
Podle popisu to je technicky možné, ale je mi záhadou proč, v podnikových sítích se zpravidla postupuje jednotně podle skupin uživatelů.

nevedel zapnúť ani CSS.
Problém je, že prohlížeč nedostane CSS soubor(y) se styly, což na pohled vypadá úplně stejně, jako vypnuté CSS.

Je správce sítě tatáž osoba, na kterou je odkaz na chybové stránce?
lubopi
Profil *
Bubák
Ano, správca je tatáž osoba p. Chupac a p. Muran.
Lenže pochybujem že by boli tak zdatný, že by blokovali len môj PC.
V sieti by blokovali aj ostatné PC. U kolegu čo sedí oproti mne v kancli to funguje, takže je na tej istej vetve.
Potom čo vlastne blokujú?
Suhlasim s tebou že postupuju jednotne!
jrm
Profil
A nevadí té "podnikové ochraně" IP adresa v cestě k souboru s CSS?
Ale to by vlastně vadila i ostatním v podniku...
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0