Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
mám stránku www.vrtal-sro.cz na ní jsem aktualizoval ceník, ale mám s tím tyhle problémy:
ceník se mi nezobrazuje
Když si ho otevřu na svém PC tak je rozhozený, je tam mezera v alkohol dovoz a doplňkový sortiment je také rozhozený.
Můžete mi prosím poradit v čem je chyba?

Děkuji
Tomasds
Profil
V čem je chyba, nevím. A neřekl bych, že by se někomu v tom MS hnusu chtělo přehrabovat.

Tak to vypadá:
<tr class=xl73 height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'>
  <td height=17 class=xl73 style='height:12.75pt'><!--mstheme--><font face="Verdana"><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl86><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">BOLS PISANG AMBON 20% 0.7</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl86 align=right x:num><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">6</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl88 align=right x:num="251.26"><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">251,26</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl88 align=right x:num="299"><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">299,00</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl73><!--mstheme--><font face="Verdana"><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl86><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">UNICUM 40% 1.0</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl86 align=right x:num><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">6</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl88 align=right x:num="365.04"><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">365,04</font><!--mstheme--></font></td>
  <td class=xl88 align=right x:num="434.4"><!--mstheme--><font face="Verdana"><font face="Arial">434,40</font><!--mstheme--></font></td>
  <td colspan=8 class=xl73 style='mso-ignore:colspan'><!--mstheme--><font face="Verdana"><!--mstheme--></font></td>
 </tr>


Tak by to mohlo vypadat:
<tr>
  <td class="nazev">BOLS PISANG AMBON 20% 0.7</td>
  <td>6</td>
  <td>251,26</td>
  <td>299,00</td>
  <td class="nazev">UNICUM 40% 1.0</td>
  <td>6</td>
  <td>365,04</td>
  <td>434,40</td>
</tr>



Najdi 12 rozdílů.
Pomíjím to, že by to chtělo data skladovat v databázi a celá stránka by se pak vešla do 40 řádků.
Bubák
Profil
<tr>
  <th>BOLS PISANG AMBON 20% 0.7
  <td>6
  <td>251,26
  <td>299,00
  <th>UNICUM 40% 1.0
  <td>6
  <td>365,04
  <td>434,40
</tr>

Najdi rozdíly.
tiso
Profil
Bubák - <th>...</td>?
Bubák
Profil
tiso
Už jsem to opravil podle svého gusta ;-) Přihlédl jsem přitom k použité DTD :-D
pirik
Profil *
[#3] to Bubak: zajímalo by mne to, jestli když použiju to co zde uvádíš, tak jestli se mi tím vyřeší můj problém a to je rozhození celé stránky, posunutí textu. Jestli se mi odstraní ta mezera co mi tam vznikla. Na www. vrtal-sro.cz jsem to nedal ale je to na
www.pavelzjihlavy.wz.cz
děkuji
Tomasds
Profil
pirik
Bubákovi ušetřím práci a tobě čas. Na pavelzjihlavy odkaz na ceník nefunguje.
Tomasds
Profil
no.. ono tam něco je, ale wz se tváří, že ne.
Když vidím ten zdroják, tak to jako Bubákův návod nevypadá

   <x:Crn>
    <x:Row>29</x:Row>
    <x:ColFirst>1</x:ColFirst>
    <x:ColLast>6</x:ColLast>
    <x:Text>BOAMV0.5</x:Text>
    <x:Text>AMUNDSEN VODKA 40% 0.5</x:Text>
    <x:Text>BO</x:Text>
    <x:Number>15</x:Number>
    <x:Number>93.44</x:Number>
    <x:Number>114</x:Number>
   </x:Crn>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0