Autor Zpráva
Lukeb1
Profil *
Ahojte,nechtiac som zmazal na svojej novej domene subor index.php,cez ftp.
Teraz mi vypisuje toto:Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Vedel by niekto poradit co stym? prosim, Dakujem
Joker
Nahrát přes FTP zase zpátky soubor index.php.

Pokud ho nemáte, zeptat se hostingu, jestli nemají zálohu.
Bubák
Lukeb1
Už jsi tam měl svůj obsah? Pokud ne, tak se nic neděje.
Lukeb1
Profil *
Ne nic tam nebolo ono totiz neviem ako ta mnieco dat aby sa to zobrazilo,na strankach.preto som chcel nejak editovat ten subor imdex.php a som ho nahradil inym,vlastnym index.html,ale som si nesravil zroho povodneho zalohu,uz som poziadal spravcu hostingu ale stale mi to neobnovil zo zalohy,jak mi pisal ze to ta kide.
Mimochod ako tam neco "dam" aby sa m ito zobrazilo na strankach?
Lukeb1
Profil *
Pry uz ten subor nemaji nemaji jeho zalohu,co ted? prosim skuste poradit? a je to vubec dulezite ten subor?
Lukeb1
Profil *
prosim Vasa jak tam dat svuj obsach? a oni ten subor uz nemaji
Joker
Lukeb1
V souboru index.php má být prostě to, co chcete mít na hlavní stránce webu. Jestli tam chcete teprve nahrát svoje nové stránky, tak je všechno v pořádku, mělo by stačit je tam prostě nahrát a zase to bude fungovat.
Lukeb1
Profil *
j jvdaka ale v akom tvare maju byt? musy sa to tez menovat index.php?
Charlie22
Profil *
jiste, ze se to musi jmenovat stejne :-) nejlepe i puvodni obsah by se hodil. Pokud nemas zaloho nebo tvuj webhosting, mas novou praci, protoze index.php se sam nevyrobi.
Bubák
Lukeb1
Opravdu se nemusíš o to starat. Až tam nahraješ své stránky, tak ti to bude fungovat.

Pokud ti vadí, že se nyní zobrazuje chybová hláška, dej tam třeba tohle a pojmenuj jako "index.html":
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
<style>body {font-family: sans-serif;margin-top: 15%; text-align: center;}
</style>
<h1>Vítejte!</h1>
<p>Stránky budou zprovozněny 29. 2. 2009</p>
Lukeb1
Profil *
uz to mam mockrat dakujem,uz zacinam pracovat na strankach no je to premna fuska
Este raz vdaka

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: