Autor Zpráva
Walik
Profil
Můj kód
//then redirect them to the members area
header("Location: admin.php");
}
}
}
else
{

// if they are not logged in
?>


Vypisující se chyba

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php:8) in /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php on line 96

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php:8) in /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php on line 97

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php:8) in /data/web/virtuals/darknest.cz/www/studio/admin/index.php on line 100
Matty
Profil
Walik
FAQ!
Walik
Profil
Nepomohlo to..je ale zajimavé že na free hostingu m ito běželo bez problemu..a teď na placenem mám problémy
Joker
Profil
Walik
Nepomohlo to..
Opakovat. Citace z FAQ:
headers already sent...
Pokud už byl generovaný nějaký výstup, tak už nelze používat funkce header(), setcookie() ani session_start(). Jejich volání skončí chybou.
Přesvědčete se, že před začátkem <?php ?> není žádný text (ani mezera) a že nebylo nic odesláno třeba funkcemi jako echo nebo print.
Pokud je text v UTF-8, tím výstupem může být i tzv. BOM signatura, vizte výše zmíněný Divný znak (čtvereček)....


je ale zajimavé že na free hostingu m ito běželo bez problemu..a teď na placenem mám problémy
To není hostingem, tohle je kódem.
Maximálně ten předchozí hosting mohl mít jinak nastavené error_reporting, takže to varování nemuselo být vidět.
Mike8748
Profil
v tomhle pripade je to kodem

z chybovy hlasky je videt ze vystup zacina na radku 8, k chybe dojde na 96 a dal
takze bom ani mezerama to nebude

je ale zajimavé že na free hostingu m ito běželo bez problemu..a teď na placenem mám problémy
k tomu slouzi output buffering, nejspis na hostingu byl zapnutej, a na placenym neni
muzes to "vyresit" prikazem ob_start() na zacatek skriptu
Walik
Profil
ob_start() fungoval asi 4 hodiny,kdy to běželo v pohodě..a teď opět nic..
Walik
Profil
ob_start() fungoval asi 4 hodiny,kdy to běželo v pohodě..a teď opět nic..

Už mě to v celku štvě..nevíte někdo prosím jak tento problem vyřešit?
nightfish
Profil
Walik
co je na prvních 10 řádcích souboru index.php?
Walik
Profil
nightfish

<?php ob_start() ?>
<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">
<meta http-equiv="language" content="cs" />
<meta name="keywords" content="administrace" />
<meta name="description" content="Stránky komunity Padministrace" />
<meta name="author" content="XHTML code: Jaroslav 'Wales' Pavlata" />
<link rel="icon" href="../images/pcg.gif" type="image/gif">
Walik
Profil
Opravdu envíte někdo co s tím? Jde o to že jsem si kdysi dávno vytvořilk svůj jednoduchý RS..který jsem přesunul na placený hosting a nyní nefunguje...PROSIM PORAĎTE NĚKDO
Joker
Profil
nevíte někdo prosím jak tento problem vyřešit?

Víme- potřetí:
Pokud už byl generovaný nějaký výstup, tak už nelze používat funkce header(), setcookie() ani session_start(). Jejich volání skončí chybou.

Je nutné zajistit volání uvedených funkcí dřív, než se odešle jakýkoliv výstup.

Na kterém řádku začal výstup je napsané v tom chybovém hlášení. Zařiďte, aby se buď ten výstup vypsal až později, nebo hlavička nastavila dřív.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0