Autor Zpráva
l.lenek
Profil *
Zdravím všechny zkušené a prosím Vás o pomoc. Mám už bolavé oči. Hledám jednu určitě napsanou blbost a nemůžu ji najít. Mám tři obrázky. top, bottom a back (prostřední) v css je mám nastilované takto:


.page-box-text {
width: 910px;
background: url(images/page-box-back.jpg) repeat-y 0 0;
}
.page-boxin-top-text {
background: transparent url(images/page-box-top.jpg) no-repeat left top;
}
.page-boxin-text {
background: transparent url(images/page-box-bottom.jpg) no-repeat left bottom;
padding: 5px 25px 15px 20px;
}
--------------------------------------------------
v HTML kódu to mám takto:
<div class="page-box-text">
<div class="page-boxin-top-text">
<div class="page-boxin-text">
další hlouposti
</div></div></div>
---------------------------------------------------


A přesto se mi obrázek bottom zobrazuje uplně nahoře. Ke zhlédnutí to je tady:
http://www.hypoteky-financniporadenstvi.cz/
je to ten nahnědlý rámeček co obepíná i menu v pravo.<br />
Nemlich to samé mám jako obrázek pod články a to mi věřit nebudete, to funguje. Prosím Vás, můžete mi někdo pomoci? Já už jsem z toho na hlavu.

Děkuji Vám moc. Ahoj l.lenek
l.lenek
Profil *
PS. Je to v Drupalu
tiso
Profil
l.lenek - ak chceš aby to bolo vysoké ako vedľajší stĺpec s menu tak to musíš spraviť inak...
Rovnakú výšku dvoch stĺpcov dosiahneš nastavením rovnakej výšky, alebo simulovaním rovnakej výšky pomocou obrázkov na pozadí...
panther
Profil
tiso
Rovnakú výšku dvoch stĺpcov dosiahneš nastavením rovnakej výšky
což bych silně nedoporučoval

alebo simulovaním rovnakej výšky pomocou obrázkov na pozadí...
to se dá relativně snadno najít, řeší se to nejen zde na diskusi, ale i na mnoha jiných místech.
tiso
Profil
panther - nechápem prečo na mňa reaguješ. Chceš mi povedať niečo nové alebo ako?
panther
Profil
tiso
to nebylo na tebe, jen jsem tě odcitoval a bylo to míněno l.lenekovi, že height není správná cesta a aby se za chvíli neptal a simulaci výšky obrázkem, přidal jsem mu i pár odkazů ;-)

Dovolil jsem si trochu rozvést tvůj příspěvek.
tiso
Profil
panther - v tom prípade nabudúce začni taký príspevok slovom (len) doplním alebo podobne...
l.lenek
Profil *
Asi jste mi nerozuměli. Nezlobte se, možná jsem se špatně vyjádřila já. Na obrázku uvidíte kde je chyba a kam potřebuji ten bottom přesunout. O menu opravdu nejde. Jakmile shodím bottom dolů, přirazí se mi celý obrázek pod modrou navigaci.
Tento postup mi bezi bezproblémově všude, kde ho aplikuji. Tady ne. Postup je s knihy pana Staníčka "Hotová řešení" v CSS str. 225 a jmenuje se to:"Blok o pevné šířce a s libovolnou výškou." Děkuji Vám za pomoc i snahu. l.lenek
PS. jsem holka :)
l.lenek
Profil *
PS ten obrázek posílám tady, jsem hlupák.http://www.hypoteky-financniporadenstvi.cz/chyba.jpg
l.lenek
Profil *
Mám to, přece jenom je lepší od té práce odejít a vrátit se až za několik hodin. Chyba byla v čurbesu v kódu. Měla jsem o pár divů víc. Tak Vám moc děkuji za snahu a pomoc. Jo, určitě jste mi pomohli, ty dva sloupce využiju i v téhle práci. Děkuji :))) l.lenek

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0