Autor Zpráva
Paul XIIII.
Profil *
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda-li je možné nějakým způsobem vytáhnout hudbu ze stránky http://iamapig.tistory.com/entry/Paul-Oakenfold-Fear-UNKLE-Remix. Pokud by to bylo možné nějak se k té písničce dosta tak bych byl vděčný za link nebo něco takového. Díky moc za slušné odpověďi.
imploder
Profil
Je to zabudované ve flashi, takže nějak jednoduše vytáhnout to asi nepůjde. Ale vzhledem k tomu, že to jde přehrát, tak to jde i nahrát. Zvuk vydávaný nějakým programem na PC jde na vstup zvukové karty a tam je možné ho odchytit a zaznamenat.

Ve Windows když otevřeš Nastavení hlasitosti, tak je tam i jeden posuvník "Směšovač stereo". Ten je potřeba povolit, tj. zrušit zašrtnutí "Ztlumit". Pokud tam Směšovač stereo (stereo mix) nemáš zobrazený, zapneš ho přes Možnosti->Vlastnosti.

Pak hudbu na stránce pustíš a nahraješ ji nějakým nahrávacím programem. Takový hodně jednoduchý je Záznam zvuku v příslušenství Windows.
Medvídek
Profil
Paul XIIII.
http%3A%2F%2Fcfs8.tistory.com%2Fupload_control%2Fdownload.blog%3Ffhandle%3DYmxvZzUyMTAyQGZzOC50aXN0b3J5LmNvbTovYXR0YWNoLzAvNS5tcDM%3D*!Paul+Oakenfold+-+Fear+%28UNKLE+Remix%29.mp3
Bubák
Profil
Je to normální mp3, pro zajímavost 8.8 MB (9164925 bytes) přehrávaná flashovým přehrávačem. Na podobné legrácky je dobré použít Firefoxí Add-ons Live HTTP Headers, požadavky a odpovědi.
http://cfs8.tistory.com/upload_control/download.blog?fhandle=YmxvZzUyMTAyQGZzOC50aXN0b3J5LmNvbTovYXR0YWNoLzAvNS5tcDM=
Medvídek
Profil
jj stáhne se download.blog , akorát sem tedy url prohnal url_decode
trlic
Profil
Bubák
Prosím a jak to z toho dostanu? Stáhne se mi download.blog, a pak nvm co s tím:-(
Medvídek
Profil
přejmenovat :)
trlic
Profil
Medvídek
Díky moc za pomoc;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0