Autor Zpráva
Kacena
Profil *
Ahoj....chtěla jsem se zeptat ,ale fakt tomu nerozumím, tak mě prosím omluvte....takže udělala jsem stránky a udělala jsem je s pomocí rámu- frame a teď ten dotaz....chtěla bych tam dát nějaký kod, aby mě lidé, kteří třeba do googlu zadají nějaké heslo, které se mě týká, našli....je to vůbec, když jsem použila tak v podstatě starou metodu, možné??
Kacena
Profil *
myslím tím třeba <meta name="description" content="Jak zakázat robotům přístup na web nebo jak zlepšit výsledky vyhledávání">

a pokud ano, kam to mám vložit??
zebra11
Profil
<meta name="keywords" content="x,y" />

Myslíš klíčová slova viz výše místo x a y si dej slova pomocí kterých tě vyhledávač najde (můžeš jich tam mít i víc než 2). PS: Dá se to normálně do hlavičky.
ninja
Profil
zebra11: prosim nematte navstevniky tohoto fora. 99% vyhledavacu meta keyword zcela ignoruje. Vetsinou je zbytecne je vubec do hlavicky davat. Narozdil od meta description, ktere je naopak velmi dulezite.

Kacena: Zadny kod neni. Hlavni je na stranky umistit zajimavy obsah, tedy dobre napsany text. A pak ziskat nejake linky, ktere povedou na vase stranky.

Zbytek uz je na vyhledavacich. Vase stranky najdou podle odkazu na ne vedoucich. Budete vyjizdet na ta slova (spojeni), ktere se shoduji s obsahem vasich stranek.
Samantha
Profil *
ninja:a může meta description obsahovat jakýsi výčet jednotlivých hesel, pod kterými chci být nalezena, nebo je to jenom o popisu stránky (shrnutí obsahu do jediné věty)?
Kacena
Profil *
a ten meta description mám dát taky do hlavičky??
matthew
Profil
Samantha
Tag description znamená česky "popis", takže je to na nějaké ty dvě věty o představní webu. Google na to bere celkem ohled.

Kacena
Ano, do hlavičky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0