Autor Zpráva
Lukeb1
Profil *
Ahojte ,prosim vedel by niekto poradit aby mi stranky nasiel vyhladavac(napriklad google) co je treba spravit? Su robene vo front page a je to vlastna domena.
valecekm
Profil
pokud je to pres front page, tak necekej nejake velke zazraky, protoze to asi budes muset prepsat rucne(kody) abys dosahl dobrych vysledku...
odkaz
Lukeb1
Profil *
ako prepisat? teda co konkretne myslis?
Davidek
Profil *
Dobrý den,

nevíte někdo, proč když vyběhnu na seznamu.cz, není vidět www.ddservis.eu, ale pouze ddservis.eu.
Je někde na serveru něco špatně nastaveno ?
Nevím zda je to tímto problémem, ale na seznamu, se mé stránky zcela ztratily a je to oto zajímavější, že když byly dělány ve front page, tak jsem na klíčové slovo "úklidové firmy" vybíhal první, teď jsem to pěkně ručo podstivě přepsal a nejsem k nalezení, tak nevím, kde jsem udělal chybu.

Předem děkuji za jakoukoli opdověď.
ninja
Profil
Davidek: na url ddservis.eu i www.ddservis.eu je to same. Stranky si tak konkuruji samy sobe a vyhledavac vybere pouze jednu verzi.

Musite upravit nastaveni u hostingu tak, aby pri zadani ddservis.eu byl navstevnik presmerovan na www.ddservis.eu (nebo obracene, dle vasich preferenci). Ale pouze jednu variantu.
Davidek
Profil *
Dobrý den,

mnohokrát děkuji a myslí tesi, že to je ten problém, proč stranky Seznam přestal zobrazovat ?

Díky.
Davidek
Profil *
Zajímavé je, že google, to normálně vyhledá jako www.ddservis.eu.
ninja
Profil
Davidek: zkuste se na to podivat z podlehu vyhledavace. Najde dve rozdilne stranky (s a bez www.), ktere jsou naprosto identicke. Duplicity vyhledavace nemaji radi, proto jednu stranku do indexu nezaradi. Shodou okolnosti uSeznam vyradil verzi s www.

Google je v tomto smeru trochu chytrejsi a na tuto specialni (domena s www. a bez) filtr, ktery pravdepodobne preferuje www verze. Mimo jine si toto muzete nastavit v Google Webmaster Tools.

Nevim jestli je to jediny/hlavni duvod chovani Seznamu, nicmene soucasny stav je spatny je velmi vhodne jej napravit. Nezapomente upravu nasadit i na jednotlive podstranky webu!
Davidek
Profil *
[#8]A mohu Vás ještě požádat o radu, kde a jak to přesně nastavím ?

Jinak velice děkuji za Váše rady.
ninja
Profil
Davidek: zalezi na jake platforme vam stranky bezi. Napriklad na Apachi pomoci .htaccess a mod_rewrite, nicmene je i dlasi moznosti, klidne az na aplikacni urovni. Dulezite je aby pri pozadavku na "spatnou" verzi stranek byl navstevnik presmerovan pomoci HTTP 301 na "spravnou".

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0