Autor Zpráva
Mykci
Profil
Všechny vás zdravím...
Jsem úplný začátečník ve flashi nic méně jsem se rozhodl udělat si stránky s "animací". Ale je spousta věcí kterým nerozumím a tak bych vás chtěl poprosit o rady. Vím, že některé věci které mě budou zajímat tak tu určitě někde budou posány ale asi v tomto případě bude lepší když si založim nové téma :o)
Mám předatavu takovou, že při spuštění stránek se bude animovat obrázek loga, název stránek a menu.

1) tlačítka jsem si už udělal ale nemůžu přijít na to jak jim mám dát "povel" aby otevřeli danou stránku.
2) mám představu, že tlačitka sjedou ze shora na svojí polohu ale jediné co zatím dokážu je vytvořit je animace ze statických obrázků a tak i dělám obrázek loga :o)
3) u názvu stránek by se mi líbilo kdyby první písmeno bylo většší a třeba každou půl minutu se třeba zalesklo :o)

Jak říkám jsem úplný amatér ale v životě jsem zjisti, že když se chci něco naučit tak nejlíp to jde praxí :p)

Jinak používám Adobe Flash Professional CS3 - v češtině :o(

zatím vám všem moc děkuji.
S pozdravem Mykci.
Anonym
Profil *
kde jsi stáhla tu češtinu
Adobe Flash
Profil *
Já jsem také začátečník ve flashi, ale koupil jsem si knihu od computer press Adobe Flash CS3 - Adobe Creative Team (tuto knihu dělal a psal přímo Adobe)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0