Autor Zpráva
Marek83
Profil *
Zdravim,
na jednom ze tri webu se mi prestala zobrazovat reklama a zustal jen prazdy ctverec. Stalo se to uz pred tydnem a do dnes mi od googlu neprisel zadny mail s nejakym odduvodnenim nebo jen oznamenim. Myslite ze je to pouze nejaka chyba v kodu a mam zkusit vygenerovat novy nebo proste block?
Co jsem tak procital fora, vzdy k tomu google poslal nejake odduvodneni.

Diky za rady
Nox
Profil
Mno...nic o tom nevím, ale je problém to zkusit vygenerovat znova?
Marek83
Profil *
Problem to urcite neni, ale pokud mi dany format zablokoval google, nemuseli by pri nahrani dalsiho kodu najit pochopeni. Nevydelava mi to tisice, ale moc nerad bych o ucet prisel.
bohyn
Profil
Marek83
- Nemenil si neco na tech strankach?
- Prohledej SPAM
- Pokud ve SPAMu nic neni tak jim napis na podporu.
Marek83
Profil *
Bohyn
na stranky sem minimalne 3 mesice nesahl, jak myslis prohledat spam?
Diky
Morasino
Profil
Marek83
Pokud by si byl zablokovaný přišel by ti mail a hlavně by se zobrazovalo místo toho čtverce chybová stránka.

Prostě se nemůžou najít relevantní reklamy, nebo je jen ta stránka zablokovaná. To je napsaná v Diagnostika stránek, když se přihlásíš do svého adsense účtu.
bohyn
Profil
Marek83
SPAM v poste. Robot nebo tvuj postovni klient to mohli oznacit za SPAM a presunout do odpovidajiciho adresare.
Marek83
Profil *
Dopoledne sem se koukal do statistik...po dvou hodinach se podival znovu a cely radek s udaji pro dany format byl pryc. Kdyby byl problem se SPAMem, videl bych alespon udaje z daneho odpoledne ne? Jen me tak napadlo :)

V diagnostice stranek nic nemam - Momentálně nemáte žádné blokované adresy URL.

BOHYN
jak to muzu zkontrolovat..popripade odstranit?
bohyn
Profil
Marek83
V diagnostice stranek nic nemam
Tam se zablokovani nekym z AdSense tymu neobjevi. Diagnostika ukazuje jen stranky zablokovane robotem.

jak to muzu zkontrolovat..popripade odstranit?
To zalezi na tom kde mas mail. Prihlas se na mail nebo spust postovniho klienta a hledej adresar "SPAM" nebo "nevyzadana posta".
Marek83
Profil *
Bohyn
vubec nerozumim jakou to ma spojitost....mail mam na Seznamu i Gmailu (outlook nepouzivam) - v gmailu neni nic a v seznamu jen par klasickych spamu
bohyn
Profil
Marek83
vubec nerozumim jakou to ma spojitost
SPAM filtr muze omylem zaradit do nevyzadane posty i zpravu ktera je v poradku, stejne jako nekdy pusti SPAM do regulerni posty. A spojitost to ma tu ze jestli ti poslali mail tak je lepsi napred hledat u sebe nez se ptat na podpore.

Jestli ti zablokovali stranku se da taky zjistit tak ze kdyz se na stranky podivas ve FF s pluginem firebug tak by ti na zalozce sit mel hlasit chybu 403 pro javascript ktery zobrazuje reklamu.
Marek83
Profil *
tak asi spatny :-(

GET ads?client............ 403 Forbidden .......googleads.g.doubleclick.net
Morasino
Profil
Marek83
Tak to je BAN. :-)
Marek83
Profil *
skoda, ze aspon nenapsali duvod...kazdopadne BOHYN diky za rady
bohyn
Profil
Marek83
Projdi si podminky a napis jim na podporu mail co se jim nelibi. Pravdepodobne jde o nejakou drobnost, pokud by to bylo neco vazneho prisel by jsi o cely ucet.
kordy
Profil *
Zdravim,
na jednom ze tri webu se mi prestala zobrazovat reklama a zustal jen prazdy ctverec. Stalo se to uz pred tydnem a do dnes mi od googlu neprisel zadny mail s nejakym odduvodnenim nebo jen oznamenim. Myslite ze je to pouze nejaka chyba v kodu a mam zkusit vygenerovat novy nebo proste block?
Co jsem tak procital fora, vzdy k tomu google poslal nejake odduvodneni.
Diky za rady


ty mozna je to blba otazka ale neodinstaloval si v posledni dobe nejaky modul nebo neco takoveho?

pokud mas zkus to spustit na jinem prohlizeci nebo pocitaci...
sice je to nepravdepodobne ale castecne mozne...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0