Autor Zpráva
kordy
Profil *
neznate nekdo neco dobreho pro editaci php?(pokud mozno free a s odkazem odkud - odkaz nepotrebuju tolik vyresi vyhledavac)
nemusite nic sloziteho vypisovat staci treba napsat jen co pouziate vy rad bych srovnal a pripadne pouzival vas editor:-D
Nox
Profil
PSPad ;)
panther
Profil
kordy
souhlasím s Noxem a PSPadem.

Jinak na diskusi se to již několikrát řešilo, zkus si ta vlákna dohledat.
kordy
Profil *
panther:

no kouk sem na nekolik stranek dozadu ale zda se mi lepsi zeptat se znovu:-)
nez hledat v padesati stranach a z toho je nekolik otazek na jedne...vis jak to myslim ne?
srigi
Profil
Eclipse PDT 2.0, na male veci Notepad++ s pluginom "Explorer". PSPad nevie napr. zvyraznovat JS kod v ramci HTML kodu.
kordy
Profil *
ja sem pouzival nvu ale obavam se ze je spis html a ze php kody moc nevnima...:-(
no snad mi na te kraksne ten pspad pude:-)
Nox
Profil
U textového editoru by snad moc problém se systémovými nároky být nemusel :)
SwimX
Profil
Objeivl jsem PHPdesigner - je rychlý přizpůsobitelný a má dost vyhytávek. I u vámi definovaných funkcí nabízí nápovědy včetně parametrů a jejich typů. Při napsání str_ CTR+MEZERNÍK vypíše všechny funkce + v jaké verzi php jsou k dispozici
Má několik prohlížečů -> zobrazí stránku beztoho aby provedl php, můžete provést php bez zobrazení stránky -> najít si chybějící středníky (supr věc)..
Nicméně asi je placený a mě pod Vistama spadl. Pod XP mi ale krásně jel.
Jan Tvrdík
Profil
Nusphere PhpED – dost dobrý, dost drahý :)
Joker
Profil
kordy
PSPad :-)
Jinak jsem zkoušel i Eclipse PDT (resp. Europa), je fajn, akorát mi teď z nějakého důvodu neustále padá :-/
kordy
Profil *
U textového editoru by snad moc problém se systémovými nároky být nemusel :)


to neznas muj pocitac ja sem stahl deset podobnych programu a
z toho mi sly jen tri:-(
ze zacatku jich bylo vic ale pak si to vymyslelo
ze jim chyby nejaky dll soubor...
nevim proc to tak je navic by jim nemelo nic chybet kdyz sem je preinstaloval ale tak nejak to nepomohlo...:-(
kordy
Profil *
Objeivl jsem PHPdesigner - je rychlý přizpůsobitelný a má dost vyhytávek. I u vámi definovaných funkcí nabízí nápovědy včetně parametrů a jejich typů. Při napsání str_ CTR+MEZERNÍK vypíše všechny funkce + v jaké verzi php jsou k dispozici
Má několik prohlížečů -> zobrazí stránku beztoho aby provedl php, můžete provést php bez zobrazení stránky -> najít si chybějící středníky (supr věc)..
Nicméně asi je placený a mě pod Vistama spadl. Pod XP mi ale krásně jel.


videl sem podobny a vihovoval mi ale bohuzel jak uz sem psal usmyslel si ze mu chyby nejaky dll soubor a uz me neposloucha:-D
joe
Profil
Hodně dobré je IDE NetBeans pro PHP. Na to co to umí, je to dost rychlé a hodně to ulehčí psaní kódu. Umí zobrazit PHPDoc k funkcím, umí najít a upozornit na chybu a spoustu dalšího. Není lepší volby - a je to zdarma.
Str4wberry
Profil
Adobe Dreamweaver, ale není „free“.
Mastodont
Profil
+ pro NetBeans
Miloš
Profil
srigi
PSPad nevie napr. zvyraznovat JS kod v ramci HTML kodu.
Není pravda – akorát musíš mít zapnutý režim barvení syntaxe jako HTML multihighlighter a ne jen jako HTML.

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0