Autor Zpráva
Kandown
Profil *
Zdravim vas.. znam zaklady HTML a chci ted delat web.. ovladam fakt zaklady a potreboval bych nekoho, kdo by mi s tim mohl poradit .. Nejlip by to slo pres ICQ jestli je to mozne.. byl by tady nekdo ochotnej ? pres ICQ je komunikace flexibilnejsi nez forum.. Dekuju za pochopeni..

Momentalne mam problem, na strance jakpsatweb.cz jsem nasel, ze neni vhodne pouzivat tag font.. mno jenomze mam problem, ze neumim zmenit barvu pisma.. nevim jestli je to jen moje nepozornost.. nebo mam nekde chybu.. nevim..

<span style="color: white ; font-family: Verdana">
<table>
<tr><td>Novinky</td><td>Z nudy</td><td>Download</td><td>Kontakt</td></tr>
</table>
</span>
panther
Profil
Kandown
„span“ je řádkový prvek, do nějž nepatří prvky blokové, jako „div“, „p“, „hx“, „table“ či další.

Zkus ten style="..." přidat přímo k tabulce, případně do CSS:
table {color: #fff; font-family: verdana;} - pro všechny tabulky na stránce, pokud bys chtěl jen jednu, přidej jí id či class
Kandown
Profil *
Dekuju ti.. Panthere a ty bys nemel cas a chut pomoct nekdy na ICQ ? nebo nemas ICQ ? Potreboval bych nekoho, ze kdyz narazim na problem aby mi to nak objasnil.. ja se ho popripade zeptal znovu a tak.. je to rychlejsi komunikace.. ale dekuju ti za odpoved .. jdu to zkusit
panther
Profil
Kandown
raděj bych vše řešil na diskusi, může to pomoci i jiným. Nebo máš nějaký spešl důvod, proč bys to chtěl řešit na icq?
Kandown
Profil *
Jen ta flexibilnost.. tady budu zbytocne spamovat forum.. Ale jako ja nikoho do niceho nutit nechci... Asi mozna skusim pouzit Dreamweaver.. tam se snad neco naucim...
panther
Profil
Kandown
pokud si ze mně neuděláš soukromou poradnu (neuděláš, šel bys na blacklist), icq mám v profilu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0