Autor Zpráva
Bohus
Profil
Dobrí deň.
Potreboval by som poradiť, chcel by som si spraviť stránku o exotickom vtáctve ( pre radosť, zábavu a aby som a aj niečo o tvorbe stránok naučil nič komerčné ) HTML viem ozaj len základy tak som uvažoval buď nad Wysiwyg editorom ako NVU alebo nad redakčným systémom Joomla ide mi o to čo by bolo pre mňa vhodnejšie.
Zatiaľ by som to chcel spraviť na nejakom freehostingu niečo ako ic.cz a časom keď už z toho bude niečo na čo sa bude dať pozerať tak by som chcel zakúpiť nejaký platený hosting.
1.Takže potrebujem poradiť či sa dá nainštalovať Joomla na freehosting keď áno na aký?
2.Dá sa to celé zálohovať či už v Joomla alebo v NVU a bez problémov preniesť na iný hosting?
3. Čo by bolo pre mňa vhodnejšie ako pre začiatočníka Joomla alebo NVU prípadne niečo iné?
Moja predstava je asi taká že by som si našiel nejaký free templates a ten si upravil podľa mojich predstáv pretože nemám ani moc fantáziu na grafiku a ani skúsenosti ako to spraviť tak sa mi to zdá biť najvhodnejšie jedine že by sa našiel niekto kto by mi to spravil ale zadarmo nebude asi moc záujemcov. No a keď už do toho investujem čas a chcel by som tam umiestniť čo najviacej odborných článkov tak by som nerád o to prišiel preto tá záloha lebo v dnešnej dobe nieje nič isté a aj keby som to potom prenášal na iný hosting.
Preto potrebujem poradiť čo by bolo pre mňa vhodnejšie vzhľadom na to že tam budem potrebovať dosť často vkladať nové články.
Senky
Profil
Ak potrebuješ vkladať často články tak jednoznačne Joomla, nenaučíš sa z HTML síce nič, ale vkladanie článkov bude až primitívne. Ak by si sa chcel naučiť programovať, tak na takéto ničo ti rozhodne HTML stačiť nebude, to by si sa musel dosť dobre naučiť aj s PHP.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0