Autor Zpráva
Quish
Profil *
Opět zdravím, obracím se na Vás s novým problémem, který nemohu vyřešit. Na této stránce: http://www.quish.cz/text/text.html , bych potřeboval, aby v prostředním sloupci byly všechny ty slova/věty stejně daleko od okraje (těch teček), bohužel nevím jak toho docílit, zkoušel jsem : <span style="position: relative; left: 50px"> -jenže to bere od posledního posledního písmena a ja bych potřeboval aby to bralo od těch teček. Jěště jsem se pokoušel o to udělat dva sloupce pomoci divu, ale nedocílil jsem toho aby byl ten text za : přesně tam kde bych chtěl. Předem díky, všem kteří se mi pokusí poradit.
Quish
Profil *
Jen aby nedoslo k omilu, kvůli špatnému vysvětlení. Slova jako: ICO,DIC, apod. jsou přesně tak jak je chci, ale ty slova za dvojtečkou, bych potřeboval všechny stejně daleko od levé strany.
yFang
Profil
Quish
A co to dát do tabulky?
Quish
Profil *
Z toho co vím, jsou tabulky špatné, ostatně se to píše i na tomto webu, ale pokud není jína možnost :(.
Plaváček
Profil
Quish

Stoprocentním řešením je použití tabulky (i když mi uniká účel, proč si takhle zbytečně komplikovat život). Celý web máš stejně tvořený pomocí tabulkového layoutu a tak jedna tabulka navíc už pravděpodobně nic nezkazí.
don jebot
Profil
mozes to spravit bud pomocou li (s rovnakou sirkou) alebo pomocou span ... li je jednoduchsie ...
yFang
Profil
Quish
A nebo definiční seznam - <dl>.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0