Autor Zpráva
WiLy
Profil
Da sa nejak (napr. cez framy alebo zadanim casu v ms.) ovladat (napr. pomocou JavaScriptu) animace v gif-u (?)Konkretne mam namysli aby sa prehral od prveho po posledny frame a potom zamrzol.
Anonymní
Profil *
WiLy Mám takový dojem, že ne, ale přímo při tvoření nebo můžeš i upravit už existující gif se dá nastavit počet opakování animace.
lukysy
Profil
Ten anonym jsem já, zapomněl jsem se přihlásit.
HAURAN
Profil
Tak to je jednoduche, animaci v gifu si neuložíš jako animated gif, ale jako sequence a pak se skriptem v javascriptu pohybujes po jednotlivých framech,..
Jiří
Profil *
To HAURAN: sekvence čeho prosím? Více GIF obrázků? Nebo je to formát animGIFu? Pokud ani, v čem se to dělá? V Corel 8 (PhotoPaint) to asi není (nebo o tom nevím).
Leo
Profil
No pokud vasim cilem je jen to, aby se GIF prehral jen jednou, tak to se da jednoduse nastavit primo pri vytvareni GIFu v grafickym editoru, nemusite kvuli tomu delat takovyhle skrcky. Leo
Yuhů
Profil
nicméně na původní dotaz musím poznamenat, že animovaný gif javascriptem zastavit neumím. Ale teoreticky by to nějak mohlo jít, protože když se v prohlížeči stiskne escape, tak si gifová animace zastaví.
Leo
Profil
Myslim, ze to nejde. I kdyz kdysi jsem si s tim hral a mam velmi nejasny pocit, ze se animace zastavila - prinejmensim v IE - kdyz se cemusi dal focus. Leo
Yuhů
Profil
jo, to je fakt. Ale ne focus, to myslím nefungovalo. Ale pamatuju si, že když nám na hlavní stránce Seznamu nějaký flash zavolal jiné url (většinou javascriptovou funkci), tak to zmrazilo všechny gifové reklamy a inzerenti si stěžovali.
Leo
Profil
Mozna pak pres nejaky skryty iframe? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0