Autor Zpráva
PHP_Nemaster
Profil
Dobrý den,
můžu se zeptat, jak to že mi nejdou spouštět soubory .class ? Myslím, že je JVM obsaženo v JDK, já JDK mám a přesto nejdou .class spustit.
Problém s Javacem: Myslím, že se kompilace dělá tímhle příkazem: javac NazdarLidi.java, ale ono to hlásí, že prý nemám žádný takový program a přitom mám stažený JDK 1.6.0.

A ještě jedna otázka: Někde jsem četl, že program v C# nejde spustit bez .NET Frameworku, takže když někomu pošlu aplikaci ve formátu .exe a on nemá .NET Framework, nespustí se?
tiso
Profil
PHP_Nemaster - čo má Java a C# spoločné s webom?
PHP_Nemaster
Profil
Stránky se dají dělat v Javě (JSP, Applety) a C# je vlastně ASP.NET .
Mike8748
Profil
PHP_Nemaster
ty to mas vazne cely pomichany

stažený JDK 1.6.0.
a mas to i nainstalovany? :)


k otazkam:
ad JDK: mozna ho mas nainstalovany ale ne v systemovej ceste, proto neni dostupny a proto ti cmd rika ze neznamy prikaz...
ad .net framework: presne tak, bez framework se nespusti
blizz_boz
Profil
niekto tu spomínal Java applety, to je už dosť dlho mŕtva technológia, nahradil ich Flash, Flex a SilverLight...

tiso

PHP_Nemaster - čo má Java a C# spoločné s webom?

to má byť vtip? vačšina webových aplikácií čo som vytvoril bola napísaná v C#.

java je na webe velmi populárna, hlavne v profesionálnom segmente, vačšina profesionálnych podnikových riešení a mission critical aplikácií je napísaných práve v Jave. na strane servera sa používajú (Servlety a JSP).
Chamurappi
Profil
Reaguji na blizz_boze:
to má byť vtip?
Může to tak vypadat, pokud ignoruješ kontext. Dotaz týkající se spouštění souborů *.class a zkompilovaných *.exe nemá s webem mnoho společného.

Ale to je docela jedno, důkladná analýza toho „vtipu“ nemá vůbec žádný smysl.
Libir.
Profil *
To nemá smysl tato hádka. Každý umí něco z něčeho! Já umím (minimálně =D) PHP! PHP_Nemaster umí (minimálně =D) PHP! A vi umíte co? Umíte aspoň HTML? Proboha. Děláte tady adminy, ale pochybuju že někdo z vás umí udělat Web, nebo dokonce aplikaci přes jakýkoliv jazyk. A pokud ano, tak si mě přidejte na icq-393287492. Tam si popovídáme důvěrněji a budete mi moct poslat ty vaše "aplikace". =)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Libira:
To nemá smysl tato hádka.
Jaká hádka?

A vi umíte co?
Umíme třeba česky, víme, jak se píše „vy“.
Libir_
Profil
Jistě.

Máte pravdu. Ale pokud nejsem slepý, vidím, že tato diskuze je NAPROSTO zbytečná! Poznám hádku. Ovšem, vím že vy jste programátoři, ale to z vás nedělá mistry světa. Myslíte si že když umíte programovat v různých jazycích a radíte zde amatérům jako jsem třeba já, že se musíte nad ostatními navyšovat? Možná jsem trochu drzý, ale narozdíl od vás mám svoji čest!
A zabývat se českým jazykem je naprostá ztráta času, celý svět již mluvý anglicky, a čeština zcela zanikne.
Bubák
Profil
Umíte aspoň HTML? Proboha. Děláte tady adminy, ale pochybuju že někdo z vás umí udělat Web, nebo dokonce aplikaci přes jakýkoliv jazyk.
Aplikace se nědělá přes jazyk, podobně, jako se nejezdí přes auto. Zbytek výpadu nechám bez komentáře.
panther
Profil
hmmm, co kdyby to tu někdo zkontroloval a lehce pročistil?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Libira:
že se musíte nad ostatními navyšovat?
Zde se někdo navyšuje? Kdo a čím?
Až do tvého příchodu zde probíhala zcela obyčejná konstruktivní debata. Jestli ti připadá něčím závadná, je to jen tvůj mylný dojem.

Možná jsem trochu drzý, ale narozdíl od vás mám svoji čest!
Nechci tě nijak rozčilovat, ale upozorňuji tě, že za podobně absurdní výjevy (nikoliv za drzost) můžeš skončit jako smazaný blázen.
blizz_boz
Profil
Libir.
pochybuju že někdo z vás umí udělat Web, nebo dokonce aplikaci přes jakýkoliv jazyk.

nič v zlom ale ja programujem už cca 12 rokov ovládam cca 10 programovacích jazykov, grafikou sa zaoberám 6 rokov, doma som hlavne na desktope, webové aplikácie riešim len okrajovo.

Chamurappi je expert na webové technológie HTML, CSS a JavaScript, autor českého validátoru. a tuším že kódi aj v C#
Libir_
Profil
=D
Libir_
Profil
Ano. Můj komentář na neexistující hádku s doměním že jí zastavím byl primitivní. A moje hloupé řeči o tom že nikdo z vás neumí programovat byli jen ubohé výmluvy. Můžeme na to zapomenout? Chci být v budoucnosti programátorem. Chtěl bych se učit PHP, C++. A z hloupými kecy jaké jsem měl doposud se nic nenaučím.

Nechci zbytečné konflikty. Berte to jako omluvu. =)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0