Autor Zpráva
Bowie
Profil *
Potřeboval bych poradit, jak umístím stránku doprostřed. Co tím myslím? Třeba, když se vezme centrum.cz je umístěneé uprostřed a na okraji má volné dva pruhy. Já mám pocit, že sem to někde viděl, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde. Takže kdyby ste byl někdo tak hodný a poradil :-)
rohl
Profil
Tag <center>.
Tomasds
Profil
http://layouts.ironmyers.com
Bowie
Profil *
rohl
To mi, ale vycentruje text...

Tomasds
Já nechci centrovat layouty...ale komplet celou stránku... že když zmenšuju velikost tak strának zůstává uprostřed a ne vlevo...

Já jako nevím jestli se dobře ptám...
Tomasds
Profil
Bowie
Co znamená "centrovat layouty"? Chceš použít třísloupcový layout, kde prostřední sloupec má pevnou šířku, je to tak?
rohl
Profil
To mi, ale vycentruje text...
Me to web zatim vzdycky vycentrovalo tak nevim.
Bowie
Profil *
Já mám tři div s pozicí absolute... Chci aby celá stránka byla umístěná doprostřed prohlížeče....?
Mistr
Profil
Bowie
Já mám tři div s pozicí absolute
Tak máš-li je pozicované absolutně, ta je máš umístěné tam, kam jsi je napozicoval. Zkoušel jsi využít tisův návod? Ale ten neobsahuje absolutní pozicování.
Bubák
Profil
Zkoušel jsi využít tisův návod? Ale ten neobsahuje absolutní pozicování.
Ale jde použít zanořená pozice, obalový DIV bude mít relativní pozici - www.jakpsatweb.cz/css/position.html *

Další řešení:
www.jakpsatweb.cz/css/priklady/position-center.html
www.jakpsatweb.cz/priklady/css-position-center.html *
Též jsem někde viděl absolutně příklad pozicování vzhledem k elementu, který měl left: 50%, ale nemůžu ho najít.
Doporučil bych pouze ta řešení, u kterých se při úzkém okně neschovává levá část*.
Radek9
Profil
margin: px auto;
popřípadě
text-align: center;

s tim marginem mi to vzdycky slo
Bubák
Profil
s tim marginem mi to vzdycky slo
V tom případě nemáš zkušenosti s absolutním pozicováním, protože bys věděl, že to takhle snadno nepůjde. A to pomlčím o "pravěku", kdy "to" nešlo, protože IE.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0