Autor Zpráva
skrL
Profil *
Ahoj,
co znamená prosím PR článek?
Europsky_Dzigolo
Profil
PR - PageRank

Klikni
skrL
Profil *
A když mám psát PR článek, tak jak bych ho asi tak měla psát, protože z těch článků jsem toho moc nepochopila.
Chamurappi
Profil
Reaguji na skrL:
PR většinou zkracuje Public relations.
Mohl by to být i ten pagerank nebo praseodym, ale moc bych na to nesázel.
skrL
Profil *
Nene praseodym to není, jen se mi dostal e-mail, jestli bych nechtěla psát PR články.. konkrétně toto:
hledam nekoho kdo by vymyslel nejakte clanky s durazem na klicova slova ... mají to být články cca na 10 řádků
panther
Profil
skrL
tak tady „PR“ zastupuje PageRank. Ale pokud o tom nemáš ani šajnu, což nemáš, kvalitní článek s důrazem na optimalizaci nenapíšeš
skrL
Profil *
panther
Jasně, jen jsem se chtěla dozvědět, co to znamená. Děkuju. A jsou nějaké základy na internetu, podle kterých bych se mohla začat "učit".. jelikož jak jsem se tak dívala, tak když zadám PR články nebo něco takového, tak mi akorát vyjedou weby, které nabízí PR články, ale žádn vysvětlení pro nás lajky jsem nenašla.
Chamurappi
Profil
Reaguji na panthera:
tak tady ‚PR‘ zastupuje PageRank
Pagerank se ale počítá z odkazů, takže důraz na klíčová slova s ním moc nehne, ne?


Reaguji na skrL:
když zadám PR články
Tak ti vyjedou public relations články, protože pojem „pagerankový článek“ neexistuje, pokud vím.

jsou nějaké základy na internetu, podle kterých bych se mohla začat "učit"
Zatím není jisté, co pan zadavatel doopravdy chtěl. Ale určitě se to půjde s pomocí internetu nějak naučit.
Bubák
Profil
http://cs.wikipedia.org/wiki/Public_relations

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0