Autor Zpráva
Verčaa
Profil *
ahoj, hledala jsem všude možně ale nemohla jsem nikde najit navod na phpBB forum. stáhla jsem si styl rainbow_pearl a dala ho na http://www.izzila.borec.cz/.. zvládla jsem si změnit pozadí ale to je zatím tak vše. ta první strana je navíc kuli té reklamě celá rozhozená. :( chtěla jsem se zeptat jak posunout celé forum níž (top: 300px) jsem z toho hrozně zmatena.. je tam hrozně moc souboru html a css a ja nevím kde začít.. děkuji moc za každou pomoct a omlouvám se jestli vás tím otravuji. Verca
Senky
Profil
Vyzera ti to cele nejako divne. Styl mas nainstalovany hadam spravne. Chyba je ta reklama. Hlavna stranka je fakt hrozne velka. Odstran ju, alebo ju daj na nejake ine (spravnejsie) miesto. Inac ak chces posunut forum nizsie, tak si otvor styles/rainbow_pearl/template/overall_header.html a hned na zaciatok pod body si pridaj co chces. Ak mas nejake ine otazky, tak kludne napis aj tu, ale phpBB ma aj svoju oficialnu podporu, kde ti nikto nepovie ze si lama, aj ked tam das najjednoduchsiu otazku.
Yur4Y
Profil
Pohľadajte si v súbore styles/rainbow_pearl/template/overall_header.html:
<div style="width:960px;clear:both;margin: 0 auto;">
A zmeňte na
<div style="width:960px;clear:both;margin: 50px auto 0;">
Tých 50px si zmeňte na ľubovoľnú inú hodnotu. Tak posuniete celý obsah nižšie.

Tá reklama je ale fakt umiestnená zle - to, že je v index.php, je chyba, zväčšuje vám to písmo atp. Odstráňte ju z index.php a vložte do styles/rainbow_pearl/template/overall_header.html.
Pokiaľ by ste chceli túto reklamu mať len na úvodnej stránke, tak po tom, ako ju presuniete do overall_header.html, obaľte jej kód medzi <!-- IF SCRIPT_NAME eq 'index' --> a <!-- ENDIF -->.
Verčaa
Profil *
děkuji vám moc.. zkusím to podle toho upravit. a uvidím jak to půjde :) a pak napíšu jak to dopadlo .. a jěště jednou vám děkuji s pozdravem verča
Verčaa
Profil *
tak jakmile jsem prepsala index a dala jim pryc tu reklamu z toho tak to cely prestalo fungovat :( a nevite o nakym lepsim hostingu kterej je zadarmo a mohla bych si tam dat svoje forum?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0