Autor Zpráva
arcadosi
Profil
Skusal som CSS pozicovanie pomocou DIV, aale tolko rozlisnosti ako pri tejto technike som este nevidel
zapnem v IE take, Opera inake, Firefox zas ine, tak to je naco potom? ze vraj sa to rychlejsie nacitava nooo, ta to je uzas, zvlast ked rychlost internetu stale stupa a ochvilu to nebude mat ziaden rozdiel, ze prekryvanie a podobne finty? ok, mozem pouzit tabulkove pozicovanie a seeem taaam aj DIV, ale urcite sa spravi web rychlejsie pomocou tabuliek, kde na 95% sa mi to vzdy rovnako zobrazi ako pomocou DIVov, s ktorimi je vzdy problem! moj nazor ja pouzivam tabulkovy design+CSS no a trochu PHP
Plaváček
Profil
Možná je to jenom tím, že jsi do tajů CSS ještě nepronikl, jinak řečeno, prostě to zatím neumíš.
Timy
Profil
arcadosi
Jen jsem trochu nepochopil dotaz.
Pokud neumíš optimalizovat css layouty pro všechny prohlížeče a nechceš se to ani naučit, tak prostě používej tabulku. Nikdo tě za to nebude řezat ani bít. Ale kdyby jsi se ponořil trochu hlouběji do tajů css, zjistíš, že to není zase tak těžké.

Jo a když už tu vidím Plaváčka, tak odkáži na jeho web, kde má nádherný příklad na Web s jedním divem http://klient.plavacek.net/div/
flying gentleman
Profil
Timy:a plyne něco z toho, že Plaváček má jeden div? Já myslím, že z toho neplyne vůbec nic.
K těm tabulkám: já už teda taky dělám weby komplet přes css, ale stejně si vždycky říkám: přijde někdo, kdo bude mít vyplý styly a moje práce jde do háje:( kdybych to přece udělal v tabulce, všechny prohlížeče by to zobrazily stejně. Jenže je tu zase práce při udržování webu, v css změním jednu hodnotu a projeví se na všech stránkách, v tabulkách bych to v nějakém případě musel třeba dělat v každé stránce zvlášť (žádný příklad mě nenapadá:))
Timy
Profil
flying gentleman
neplyne z toho vůbec nic, jak jsi řekl, ale je to příklad hezké stránky s jednoduchým css layoutem:-) Alespoň mně se líbí
flying gentleman
Profil
Cha, ale nasel jsem tam jeden takovej pofiderni zapis, a to prazdny tag span! a to na radku #22.
teda Plaváčku, že se nestydíš:D
Martin Kuželka
Profil
flying gentleman: ten prázdný span je tam kvůli náhradě textu obrázkem.
flying gentleman
Profil
neměla by v něm být aspoň tvrdá mezera?
arcadosi
Profil
aha, no ved ja sa ucim CSS, ale skor PHP, Ide oto, ze namiesto 10 slov v tabulkach musis vypisovat este nejake podmienky pre rozne prehliadace a pod, co sa mi nezda byt az take rychle
Leo
Profil
"Ide oto, ze namiesto 10 slov v tabulkach musis vypisovat este nejake podmienky pre rozne prehliadace a pod, co sa mi nezda byt az take rychle"

Jak pro koho. Pro uzivatele je to urcite rychlejsi (zvlast pro ty, co pouzivaji IE), Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0