Autor Zpráva
Pavel PS
Profil *
Ahoj, můžete mi prosím poradit? Mám takovou jednoduchou knihu návštěv pomocí php, ale mizí mi tam nadpis a odstavec mezi menu a prvním vzkazem. Ne vždy ,ale dělá to hodně, zkuste si tu stránku párkrát obnovit.
Link je tady: zlobivá stránka a už vážně nevím, kdy mam chybu... Dělá to jen IE, FF je v pohodě
Acci
Profil
Peekaboo
Plaváček
Profil
Peekaboo bug IE, viz diskuse o něco níže

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=94 97
peta
Profil *
Pavel PS: chyba s floatovanim :) Kdyz neumis floatovat, tak to nepouzivej, pouzij treba pro kazdou zpravicku tabulku.
To ti dela pouze v IE, vid? Ve FF je to oki :)
Jo, to tam mas napsany, vlastne. Ale netyka se to druhe pridane zpravy, dela to normalne. zkratka IE je specialni prohlizec, ktery jakoze spravne podporuje CSS stary asi 10-15 let

floatovane, ktere nemizi, viz
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
- mizici menu, ukazka 3,4, ...

zasady:
1. float + width
2. _display:inline-block pro IE pro nadrazeny prvek
3. clear:left (right,both) na konci floatu
4. nemichat position:relative, muze s tim zlobit
Pavel PS
Profil *
to peta: Dekuju za odkaz, zajimave stranky :-) Ja mam kazdou tu zpravicku v tabulce a float je pouzity jenom u menu a to je v jinyem divu a nemelo by na to mit vubec vliv (teoreticky)... Problem bude asi v tom michani position relativa / absolute... zajimavy je, ze jiny stranky to nedelaj, jen tahle a pritom maji stejnou stavbu. A taky je mi divny, ze mizi jen ten nadpis a ten radek pod nim, ne i ty vzakazy, i kdyz je to ve stejnem divu (ale zplat buh).
Zkousel jsem tomu divu, ve kterem to je dat pevnou sirku, ale to pak je zase problem ve FF, protoze mam nastaveny okraje (pedding).
Fred
Profil
Pavel PS No kdyby jsi doplnil jedno jediné písmeno, bylo by po problému.
body {background-color: white; margin: 0px 0px 0px 0px; text-align: center; font-family: Verdana, Arial; font-size: 10pt; line-height:14px}
Pavel PS
Profil *
to Fred: njn, skritek neposeda mi ukradl pismenko :-) diky, uz to nezlobi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0