Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Čaute, mam taky problem. Na stránke Fineboard som zaregistrovaný a je tam taká služba čo sa vola Login form. Na svojích stránkach mám od tejto služby prihlasovací formulár pod ľavím menu uplne dole Moja stránka. Skúste sa na mojej stránke zaregistrovať, prihláste sa - budete prihlásený a ked kliknete na nejaku dalšiu stránku v ľavom menu tak už nebudete prihlasený a aj ked sa vrátite spet na stránku kde ste sa prihlásili tiež už nebudete prihlásený. Ako by som to mohol vyriešiť. Potrebujem to tak že ak sa náštevník prihlási tak zostane prihláseným aj ked pôjde na dalšiu stránku.
Szalinski
Profil
Už nič, záhadne to začalo fungovať ale teraz mam iny problém.
Na stránke Fineboard je po registracii možnosť umiestnit si na svoj web Prihlasovací formulár. Čiže navštevnici mojích stránok sa na nich môžu registrovať cez tento web (fineboard). A je tam taká možnosť, že si môžem vybrať stránky ktoré chcem aby sa zobrazovali iba registrovaným návštevníkom na mojom webe. Tak je to v poriadku napriklad na stranku DOWNLOAD sa nedostanete ale vyzve vás k tomu aby ste sa prihlásili alebo registrovali. Tak som sa prihlásil a ajtak som sa na DOWNLOAD nedostal lebo mi to vypísalo túto chybu:


Uživatelské jméno: Szalinski Odhlásit se

Warning: main(www.skr-clan.wz.cz/index_download.htm): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web3/fineboard.cz/fineboard.cz/loginform_reg.php on line 71

Warning: main(): Failed opening 'www.skr-clan.wz.cz/index_download.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /var/www/web3/fineboard.cz/fineboard.cz/loginform_reg.php on line 71


FineBoard.cz


Tak sakra neviem čo s tým je. Prosím poradte mi.
blast3r
Profil
Nebude to nahodou tym ze na wz.cz je zapnuty safe-mode ???(Neviem to isto, len hadam,mozno je to v tom)
DoubleThink
Profil *
Nebude to nahodou tym ze na wz.cz je zapnuty safe-mode

Těžko - safe-mode upravuje hlavně přístupová práva k souborům a zakazuje (omezuje) některé s tím spojené funkce.

Tady si stačí přečíst výpis parseru:
No such file or directory = neexistuje žádný takový soubor nebo adresář

Hádal bych, že ti v cestě chybí protokol: www.skr-clan.wz.cz/index_download.htm je pořád lokální cesta.
Szalinski
Profil
Takže ako to mám spraviť?
Szalinski
Profil
JJ, už to mám, ale další problém, dostanem sa na stránku ktorá je povolená len registrovaným užívateľom a vôbec sa na tej stránke nezobrazujú obrázky. Všade kde ma byť obrázok je len X.

Čo to je?
SQi
Profil
Nejdriv si zkus odpovedet a zkontrolovat..

Mas klasicky povolene obrazky? Jsou skutecne ulozeny tam kde maji byt pod spravnym nazvem? Je to klasicky obrazek (napr. *.jpg,*.gif) neni to neco k cemu je treba mit nejaky plugin nebo tak?

Nebo jsem uplne vedle ja sam? (na to uz si neodpovidej, to je na me)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0