Autor Zpráva
ekasa
Profil *
Jak udělat, aby web fungoval ve všech prohlížečích a ve všech rozlišeních stejně? www.starejpejr.cz
PavlaSustrova@seznam.cz
fuckin
Profil *
to by chtel vedet kazdy :)
Radek9
Profil
Ve většině prohlížečů je web stejný až na IE. S tím jsou vždycky problémy. Ostatní prohlížeče mi zobrazí stránky skoro na pixel stejně.
panther
Profil
fuckin
to by chtel vedet kazdy :)
a každý, kdo se v html a css trochu vyzná, to ví.

Radek9
S tím jsou vždycky problémy
když víš, jak se který prohlížeč chová, „problémům“ se dá předejít.

mi zobrazí stránky skoro na pixel stejně.
ani to taky není dobře, je-li to jen „skoro na pixel“ a ne „přesně na pixel“.
Radek9
Profil
panther
No jo, ale hold každý prohlížeč zobrazí web trochu (většinou o pár pixelů) jinak.
panther
Profil
Radek9
No jo, ale hold každý prohlížeč zobrazí web trochu (většinou o pár pixelů) jinak.
pokud jseš kodér a ne jen patlal, tak se web zobrazí všude stejně ;-)

EDIT: Nechci to moc rozmazávat, dostali bychom se do <OT> :-)
fuckin
Profil *
panther
S tim musim nesouhlasit, je tezke udelat nachlup stejne verze pro vsechny prohlizece, chce to hodne prace, ie 5.5+ je jen zacatek pro optimalizaci...a jak tu nekdo zminuje ze na pixel stejne tak s tim nesouhlasim, zadne dva prohlizece s jinym jadrem to nezobrazi na pixel stejne!
Hitman
Profil
zadne dva prohlizece s jinym jadrem to nezobrazi na pixel stejne!
I to se dá dokázat.
fuckin
Profil *
tak to dokaz, bavime se samozrejme o graficky narocnejsim webu, ne o strance udelane za 5minut...
panther
Profil
fuckin
tak to dokaz, bavime se samozrejme o graficky narocnejsim webu, ne o strance udelane za 5minut...
a co za to? Klidně ti takový web nakóduju, jestli chceš.
ekasa
Profil *
Chlapi, to je hezké co tu píšete, ale zatim nikdo nic neradíte...
panther
Profil
ekasa
polož konkrétní dotaz, co ti kde nefunguje. Snad po mě nechceš, abych ty stránky zkoumal a hledal, kde máš chyby..
ekasa
Profil *
Chci, aby se web zobrazoval pořád stejně, aby se pozadí přizpůsobovalo rozlišení
Hitman
Profil
fuckin
tak to dokaz
Klidně, dodej graf. návrh, nějaké finance a můžu začít.
akh
Profil
Mám podobný problém.Kým som sa nezareg. v googl katalog tak bolo všetko ok.A teraz v každom prehliadači inač,a fox katastrofa.Neviem čo s tým.Veď sa môžete pozrieť a možno poradite:cassio.sk
Chamurappi
Profil
Reaguji na akh:
Jasně, budeme v tomhle jednom vlákně řešit úplně všechny problémy s prohlížeči na všech možných stránkách :-)
Tvůj problém vůbec nijak nesouvisí s tím, který měla ekasa. Založ si prosím vlastní vlákno a popiš co nejpřesněji, co a jak ti nejde. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0