Autor Zpráva
Petr_D
Profil *
Dobrý den,
rád bych použil obyčejný mob. talefon jako webkameru. Pořízený snímek mohu odeslat jako obrazovou zprávu. Potřebuji ho však dostat do adresáře na web odkud se pak standardně načte.
Existuje nějaké řešení? Díky.
Bubák
Profil
MMS jde poslat na emailovou adresu, dokonce za stejné peníze na několik emailových adres. Možná by s tím pak šlo něco dělat.

Nebylo by lepší použí lepší mobil? Nevím, kolik MMS chceš denně odesílat, ale je možné, že by se vyplatilo odesílat data přes GPRS dražším mobilem, co zvládne FTP.
Petr_D
Profil *
Na email to jde. Nepřišel jsem ale na to , jak to z mailu dostat na web. GPRS, dražší mobil, FTP je cesta, zatím jsem se jí chtěl vyhnout právě kvůli malému počtu fotek které chci posílat. Budu bádat dál...díky za ochotu.
Petr_D
Profil *
Ještě pro upřesnění - nejedná se mi nutně o použití mobilu. Jde mi o přenos fotek z terénu na web. Mobil mi připadal jako nejschůdnější cesta , pominu-li kvalitu snímků.
fuckin
Profil *
kde je problem? Ja se lognu na ftp a nahraju...nebo na stranky si dam formular na upload a pres to to tam nahraju...je me jasne ze toto kazdy mobil neumi ale tak kdyz nenapises co mas tak nemuzem spravne odpovedet :)
Petr_D
Profil *
Mám Sony Ericsson T630. S ním se na FTP asi nedostanu. Na to je potřeba mobil s OS.
Pro mne by bylo ideální : mobil -> email-> ??? ->web.
Darkenos
Profil *
Použij javový mobilní prohlížeč Opera Mini mod, který si uděláš v konstruktéru na http://opera-mini.ru , odkaz Konstrukter. Je lokalizován i v češtině. Obsahuje správce souborů i FTP klienta. Spojíš se s požadovaným FTP serverem, na kterém máš účet, zvolíš do jaké složky se má soubor nahrát, ve správci si označíš požadovaný soubor a zvolíš Odeslat přes FTP. Mě to takhle funguje na stránce na Swebu.
brumlaj
Profil *
Nebo někoho poprosit, posílat mu to majlem a on by to házel na web. Tuto službu bych i vykonával do 5 fotek za den, jsem online od 8 - 20 h, cena 200 kaček měsíčně (cena za jednu fotku cca 1 koruma :-)
Tasartir
Profil
Jsou přeci PHP funkce pro práci s IMAP a POP3, tedy "mobil -> email-> ??? ->web" místo otazníků přijde PHP.
Petr_D
Profil *
Díky budu na tom pracovat. Pokud vše selže použiju brumlajova lidského faktoru :-)
bohyn
Profil
Petr_D
Co treba upload souboru pres HTML formular? Opera Mini to snad zvladne. Nevyhoda oproti FTP je vetsi objem prenesenych dat - cca 30% (stejne jako u mailu).
T630 jsem mel a fotky nebyly pouzitelne na vetsim rozliseni nez ma ten telefon. Jestli na tech fotkach ma byt i neco videt tak stejne dojde na upgrade telefonu.
Petr_D
Profil *
Tak nakonec vše vyřešil mobil SE K750i a FTP klient PaderSync ( java aplikace). Zatím zkušební provoz: http://alef.i.sweb.cz/foto.html# Děkuji všem za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0