Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Ahoj, snad hodinu jsem hledal nějaký kompilátor. Jeden hlásil chybu 31, druhý říkal něco o zastaralém antiviru a bezpečnosti, třetí nešel stáhnout... Jaký kompilátor používáte vy? Díky
Timy
Profil
Já nikdy zvlášť kompilátor nestahoval, takže poradím jen Visual Studio (kde je sice C++, ale to by nemuselo vadit) a klasické Dev-C++ (umí i obyčejné C). Obě prostředí mají kompilátory v sobě.
TomášK
Profil
gcc (ale nevím, jestli je i pro windows)
Werewolf
Profil
Timy, TomášK
Díky
fuckin
Profil *
codegear rad studio 09
Nox
Profil
MinGW (gcc) + CodeBlocks
Zdeněk Košťál
Profil
Werewolf
Doporučuji Visual Studio (pro nekomerční užití zdarma; skvělý debug), Codeblocks taky není špatné.
imploder
Profil
TomášK
gcc (ale nevím, jestli je i pro windows)
GCC ve verzi pro Windows existuje jako MinGW.

Taky mám GCC. Prý mají ale kompilátory jako ten ve VisualStudiu od MS nebo borlandovské lepší optimalizaci, na druhou stranu GCC je hodně rozšířené, tak asi tak špatné nebude. Takové věci ale neřeším, stačí, že to spolehlivě funguje, a to GCC ano a je zadarmo.
TomášK
Profil
imploder
O gcc taky občas zaslechnu, že je pomalé, většinou ve srovnání s Intelem. Zkusil jsem chvíli googlit a našel jsem tenhle benchmark http://keyj.s2000.ws/?p=86 (první, na který jsem narazil, podmínkou bylo, aby byl letošní). Jeden benchmark moc velkou vypovídající hodnotu nemá, ale souhlasí s tím, co jsem si myslel - gcc je na úrovni překladače z Visual studia, intel je (na intelu) o něco rychlejší.
srigi
Profil
Werewolf
Nenapisal si , ze aky operacny system, predpokladam teda Windows. Na Linuxe je totiz situacia jasna - gcc.

Pre windows prichadzaju do uvahy IMO iba tri varianty:
- kompilator zo stareho visual studia 6
- LCC
- kompilator z noveho visual studia

Na male veci doporucujem LCC.
Werewolf
Profil
srigi
Nenapisal si , ze aky operacny system,
Nenapsal. Omlouvám se. Windows předpokládáš správně. Díky

Ostatním též děkuji.
Wolf
Profil *
Pls poradte kde je vo Virtual studio 2010 kompilator ako ho mam pouzit pls pomoc. Teraz mam subor vo formate cs a chcem ho na exe co mam spravit ????
fuckin
Profil
Ctrl + F9 nebo Ctrl + F5 (bez debugu)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0