Autor Zpráva
Bogi
Profil *
Z mnou vytvořené webové stránky www.bogi.unas.cz nejde odeslat pošta. Na stránku jsem napsal klasickou e-mailovou adresu a pomocí hypertextového odkazu jsem se snažil usnadnit návštěvníkům odeslání pošty na mou adresu. Asi rok pošta chodila bez problémů a najednou asi před měsícem nic. Zkusil jsem na stránky stejným způsobem přidat další webové adresy od různých poskytovatelů služeb internetu (Seznam, Atlas, Tiskali), ale bez úspěchu. Požádal jsem známé o odeslání zkušebních mailů a tady je odpověď : V případě odeslání přes webovou stránku, mail normálně odejde(do mojí schránky, ale nedorazí) odejde i při zadání adresy manuálně(klávesnicí) přes poštovního klienta, a ta už dorazí normálně do poštovní schránky. Jak zjistit funkčnost odkazů e-mailové pošty na webových stránkách?
fajzen
Profil
Tá pošta sa neodosiela priamo z tvojej stránky, odosiela sa cez poštového klienta úplne rovnako, ako keby klienta otvoril užívateľ sám akurát s tým rozdielom, že po kliknutí na tvoj odkaz sa predvyplnia niektoré údaje... Takže ak ti nechodia maily, chyba bude jedine v tých predvyplnených údajoch
Bubák
Profil
Mám na webzdarma pokusnou stránku pro odesílání mailů, dříve fungovala, teď mail nedošel (ani do spam koše).
Porozhlídni se na fóru webzdarma, pokud nic nenajdeš, dej tam dotaz, tamní moderátoři jsou o změnách na svém hostingu dobře informováni.
fajzen
Profil
Bubák
ale on tam žiadny formulár nemá... na tej stránke má len odkazy s mailto:
Bogi
Profil *
Z mnou vytvořené webové stránky www.bogi.unas.cz nejde odeslat pošta. Na stránku jsem napsal klasickou e-mailovou adresu a pomocí hypertextového odkazu jsem se snažil usnadnit návštěvníkům odeslání pošty na mou adresu. Asi rok pošta chodila bez problémů a najednou asi před měsícem nic. Zkusil jsem na stránky stejným způsobem přidat další webové adresy od různých poskytovatelů služeb internetu (Seznam, Atlas, Tiskali), ale bez úspěchu. Požádal jsem známé o odeslání zkušebních mailů a tady je odpověď : V případě odeslání přes webovou stránku, mail normálně odejde(do mojí schránky, ale nedorazí) odejde i při zadání adresy manuálně(klávesnicí) přes poštovního klienta, a ta už dorazí normálně do poštovní schránky. Jak zjistit funkčnost odkazů e-mailové pošty na webových stránkách?
Předem děkuji za snahu a ochotu
Moderátor Mistr: Proč sem opětovně kopíruješ celý svůj úvodní příspěvek? Nepatří sem, myslím.
Bubák
Profil
fajzen
on tam žiadny formulár nemá
Máš pravdu, zmátla mne formulace „odeslání přes webovou stránku“. Přiznám, že nevím, v čem má Bogi problém, více už na tohle obpověděl fajzen.

Pro zajímavost, mail odeslaný z mé pokusné stránky 18.6. přikližně v 19.00 dorazil na Seznam dnes, 20.6 krátce před polednem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0