Autor Zpráva
skreaver
Profil
cawte,potreboval by som pomoc,....www.skreaver.wz.cz ,pozadie je urobene pomocu listy opkaovanej po y-onove osi a le kedze obrazok ktory mam ako prvy prekryval ciaru ktora rozdeluje menu a hlavnou strankou "content" thaksom dorobil na topobrazku tu ciarku ,avsak som narazil na chybu zobrazenia, ze v mozille mi tozobrazuje zarovno,ale v IE mi to posunie cca o 2px ...co stym ...akoviem ze sa toda nejako pomocu !important,noale ja nevime de presne todat,abyto bolo fajn,kebyze ste mito poarili ,bolo byto fajn :) diki moc : )
Miloš
Profil
Proč bychom měli cawit?
Proč neuděláš www.skreaver.wz.cz klikací?
Proč nepoužíváš věty? Takhle je to nesrozumitelný chrchel slov.
Můžeš používat diakritiku?
Co je to y-onová osa? To je něco jako neonová?
Co znamenají slova thaksom, topobrazku, tozobrazuje, akoviem, toda, noale, todat,abyto, mito a poarili?
skreaver
Profil
Ahojte,potreboval by som pomoc. www.skreaver.wz.cz

Pozadie je urobené pomocu lišty opakovanej po ypsilonovej osi, ale keďže obrázok, ktorý mam ako prvy prekrýval čiaru,ktorá rozdeluje menu a hlavnu stranku "content" tak som dorobil na top obrázku tu čiaru. No ale som narazil na chybu zobrazenia, že v mozille mi to zobrazuje zarovno,ale v IE mi to posunie cca o 2px. Čo stym? Ako viem,že sa to dá nejako pomocu !important,no ale ja neviem kde presne to dať,aby to bolo dobre ,kebyže ste mi to poradili ,bolo byto fajn :) diki moc : ) Aj thak neviem , či pochopíte čo chcem :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0