Autor Zpráva
ZrzSat
Profil
Ahoj! Začínám v tomhle oboru, zkusil jsem co bylo možné a za pomoci dostupných souborů z jiných stránek jsem zkusil vytvořit vlastní přepsáním kódů... prosím, co je špatně?
http://music-managment.xf.cz
nepočítám to, že tam ještě něco chybí, mám na myslim ty warings....
pEeLL
Profil
Access denied for user 'music-managment'@'mars' (using password: YES)
cist snad umis ne?

rekl bych ze misto toho mars tam ma byt server - vetsinou localhost
Chamurappi
Profil
Reaguji na ZrzSat:
Prosím help!!!! Potřebuju poradit se stránkama!
Když zakládáš nové vlákno, vidíš pod kolonkou „Název“ jasnou poznámku:
Tento název prosím volte tak, aby vyjadřoval podstatu dotazu. Titulky typu „pomoc!“ jsou k ničemu.

Navíc v titulku porušuješ pravidla, piš česky nebo slovensky.
Hitman
Profil
ZrzSat
Co takhle se naučit základy slušného chování? Ostatní už řekl Chamurappi.

Chyby tam jsou jasně napsány, ne? Když používáš do nadpisu anglická slova, předpokládám, že angličtinu ovládáš.
ZrzSat
Profil
TAK PARDON! Omlouvám se, jen jsem dneska trochu vynervován..... Ale jelikož jsem úplný začátečník, tak moc netuším, jak to napravit. jak mám soubor connect.php a tam jakože $server = "mysql.webzdarma.cz".... tak jak to mám kde co jak kam změnit? Jsem lamka:-D
cistax
Profil
tim ze o sobe reknes ze ses lamka tomu moc neponmuzes, jelikoz, jak stale zduraznujes ses v tomoto oboru zacatecnik, zkontroluj si na webzdarma.cz v administraci, jestli je aktivni databaze ->nastaveni->mysql ... mas tam take napsane heslo ktere vyplnis nejspise v connect.php do promenne $password, jestli tam neco podobneho je, koukal jsem ze to hlasi jeste nejakou chybu s fopen, tak tam zkontroluj jestli soubor existuje.


//ty ostatni chyby jako mysql_query, mysql_affected_rows ... apod. jsou zpusobeny tim, ze nejsi pripojen, o tom to je asi cele
vynalezce
Profil
vlez do nastaveni na webzdarma zaloz db, vytvor tabulku ,udelej vsechny potrebne sloupce,
(nedoporucuju menit nazvy sloupcu a tabulek oproti tomu co ten kod potrevuje)
v kodu zmen nazev db,server, login a heslo,
zaloz soubor logs/index-w25-09.txt a nastav mu prava pro zapis

edit:pozde
ZrzSat
Profil
pardon, pardon, ale na mě musíte ještě víc jak na lamku:-D povedlo se mi tam napsat to heslo, ale nevim, co mam tomu souboru nastavit, kam ho mam dat, atd....
cistax
Profil
co mas na radku 88 ?
ZrzSat
Profil
kde?
cistax
Profil
tak ted uz pro zmenu na 90
ZrzSat
Profil
myslíš v index.php?
PHP_Nemaster
Profil
error_reporting( E_ERROR ), pokud nechceš zobrazovat warningy, když kód funguje. Když nefunguje, tak to budeš muset opravit, s tím už však asi nepomůžu. :D
Jan Tvrdík
Profil
PHP_Nemaster:
error_reporting( E_ERROR )
Ideální způsob, jak pomoci začátečníkovi totálně si zprasit kód a znemožnit mu najít chybu, protože do všech diskusí napíše, že kód chybu nehlásí.
Prosím moderátory, aby zvážili odstranění té zmínky o error_reportingu, protože mi přijde vyloženě nebezpečná a problém určitě nepomůže vyřešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0