Autor Zpráva
lukein
Zdravím všechny přítomné nadšence.Jsem lajk a mám zájem o vytvoření kvalitního inzertního portálu.Všechny mnou oslovené firmy jsou schopny mi ho vytvořit avšak požadují zadávací dokumentaci.Má někdo z vás osnovu či vzor takové dokumentace?Moc děkuji,za rady a odpovědi.
cistax
Pokud s lidmi z té frimy přímo komunikuješ, trval bych na osobní dohodě. Oni by ti ukázali jaké jsou možnosti, ty by jsi jim popsal co od toho očekáváš a co to musí splňovat (když už ti to budou dělat, tak trvej na validitě) a maš vystarano:-)
kajaman
Když už zadáváš zakázku nějaké soft.firmě, předpokládal bych, že si s tebou sedne jejich analytik (i několikrát!) a zadání společně vytvoříte. Nemůžou přeci předpokládat, že laik neznalý terminologie a možností vytvoří zadání sám. Pokud ano, tak bych u takové firmy nic neobjednal.
Chamurappi
Reaguji na cistaxe:
když už ti to budou dělat, tak trvej na validitě
Proč? Co z ní bude mít? Nic. Vyhledávače a prohlížeče netrvají na dodržování archaických pravidel, ani je samy nedodržují.

Reaguji na lukeina:
Jsem lajk a mám zájem o vytvoření kvalitního inzertního portálu.
Tohle mi připadá skoro až vtipné. Zadávací dokumentace má docela blízko k inzerátu, ne? Popisuješ v ní, co všechno chceš a co očekáváš — jako budoucí majitel kvalitního inzertního portálu bys měl sám moc dobře vědět, co do ní napsat.
lukein
Předem děkuji za odpovědi. Nejvíce se přikláním k názoru, že je opravdu potřeba tuto dokumentaci vytvořit sám, jelikož firmy, které jsem oslovil mají pouze jakési obchodní zástupce, kteří pouze reprezentují firmu a nemájí čas na to aby se mi každodenně věnovali.Navíc taková dokumentace je pro ně zárukou pozdější záruky, že v případě reklamace doloží tuto dokumentaci a řeknou tady to máte černé na bílem. To, že jsem lajk a mám zájem o kvalitní web mi nepříjde nijak neobvyklé, podle mě záleží jen na tom jaký máš nápad a jak ho chceš zrealizovat.Protože nevím jak najal jsem si firmu. Tu dokumentaci vytvořím, chtěl jsem jen vědět jak by měla vypadat obsahově. Co tam napsat,co popsat, co nakreslit, ten obchoďák mi řekl,že jsou dokumentace i o 50 stranách,ale já jsem zatím napsal 5 a nevím co tam ještě hodit. Jestli mi chcete poradit neřešte otázky typu proč to neudělá firmanebo proč chce laik kvalitní web.Dík
tiso
lukein - možem ti skontrolovať čo tam máš, pošli mi tých 5 strán, kontakt mám v profile.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: