Autor Zpráva
franto
Profil *
čaute čo mám urobiť a ako aby sa mi moja stránka dal vyhladať v googlovi
lopik007
Profil
čaute čo mám urobiť a ako aby sa mi moja stránka dal vyhladať v googlovi
Ona se v google vyhledá
blizz_boz
Profil
http://www.google.com/addurl/

ale chvíľu to potrvá (tak 2-3 dni) ale vlož ju aj inde ako do google čím viac stránok na ňu bude odkazovať tým bude mať vyšší pagerank a tým skôr ti ju google nájde... alebo zaplať 500 € nejakej SEO firme a tá to zariadi za teba.
shaggy
Profil
http://www.google.com/addurl/
ale chvíľu to potrvá (tak 2-3 dni


Add URL nemá samé o sebe žiadny význam, ak nepovedie na jeho stránku žiadny spätný odkaz, tak to potrvá oveľa dlhšie - až do doby, kým nebude existovať spätný odkaz.
blizz_boz
Profil
shaggy
a aký to má vlastne význam a aký význam má sitemap.xml? nájde si potom google všetky stránky rýchlejšie?
shaggy
Profil
Sitemap.xml má asi taký význam ako Add URL... možno o pár stotín väčší :)
Myslím, že v prípade jeho webu je podstatné, aby niekto na neho odkazoval (môže napríklad skúsiť pridať svoj web do jedného katalógu) a potom bude vyhľadateľný. Otázne je, či mu to umiestnenie bude stačiť.
A k tej sitemap-e, nemyslím že je potrebné, aby nahrádzal kvalitné prelinkovanie na webe nejakým, pre roboty vygenerovaným súborom.
franto
Profil *
takže som si už pridal tú adresu do toho googela tak čakám či z toho niečo bude dakujem za rady
franto
Profil *
Vôbec sa to nedá nájsť na tom googlovi asi bude problem to že nemám klasickú wwwstránku ale stránku na web zdarma.cz a neni za tou stránkou .cz ale .wz.cz ako w-web z- zdarma .cz
shaggy
Profil
franto
Hej, ten googlo je sviňa, on tie neklasické www stránky nemá rád.

A teraz vážne - ty máš "klasickú" stránku, je úplne jedno či to máš na wz.cz, alebo nie. Ako som písal vyššiu AddURL formulár je nanič, ak na teba nevedie žiadny spätný odkaz. A aj keby mal nejaký význam, tak pri malom webe, na ktorý takmer nikto neodkazuje nemôžeš čakať výraznú zmenu behom pár dní ;-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0