Autor Zpráva
zombie
Profil *
Poradte mi niekto ako vlozit do stranky "zvuk.mp3" aby ho bolo pocut v pozadi.
Je to .html. Cize mi tam treba napisat riadok aby mi to hralo v pozadi ten "zvuk.mp3".
Poradte niekto.
Dik.
japlavaren
Profil
Išlo by to takto,

<bgsound src="soubor.mid" loop="-1">

to asi nechceš, skús to hodiť na .wav (myslím, že by to išlo i s .mp3)

takže takto:

<bgsound src="soubor.wav" loop="-1">

<bgsound src="soubor.mp3" loop="-1">

(to loop "-1", znamená, že sa to bude opakovať furt, ide tam hocijaké číslo :-)

Alebo takto:

<embed name="pisnicka" src="soubor.wav" hidden autostart="true">

(skús to aj s mp3)

PS: www.jakpsatweb.cz, tam som to niekde našiel
zombie
Profil *
vdaka, funguje to , len problem, ze to velmi dlho natahuje s tym zvukom teraz a pritom ani ta mp3 nie je az taka velka..
Richi
Profil
No nevím co to je za web ale pokud to nen ívyslovene o hudbě nebo tak něco tak si zvuk radši na web nedávej, mnoho lidí má třeba puštené rádio nebo cd, mp3 a když najede na tvuj web tak ho radši hned zavře :-)
ale pravdaže to byla jen připomínka uživatele :-)

Ciao Richi
japlavaren
Profil
To, že sa furt opakuje ten istý zvuk může poriadne liezť na nervy. Pokiaĺ máš čas, klikni na: http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html , je tam o tom dosť písané, a myslím, źe je tam aj návod ako do stránky umiestniť ovládací panel zvuku. (všetko hlavene pre .html)

PS: pośli mi adresu stránky, chcem sa na to pozrieť, ak můžem. ďik , na: japlavaren@atlas.sk
zombie
Profil *
no ja som to uz dal dole prec, ten zvuk, lebo dlho natahovalo, ale skusim dat naspat a poslem ti mailom, tak sa pozries..
peta
Profil *
zombie www.volny.cz/peter.mlich/www.htm odkaz na melodyplayer2, z toho si to nejak udelej. Ale play a stop je ale jen improvizovane, nechtelo mi to spravne fungovat, tak jsem tam ten tag mazal a vpisoval. V Opere to treba i po smazani tagu hraje.
Pro Firefox a mozilu existuje plugin pro prehravani bgsound jako embed. Take zajimave, kterou tam nemam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0