Autor Zpráva
Selen
Profil *
Ahojte,
Mám problém s gif obrázky na svých stránkách,vše se zobrazuje správně do doby,než dám stránku na net.
Pak jsou místo gifů jen čtverečky s "roztrženým papírem",nebo s červenou značkou.Ověřovala jsem,že jsou
ve správné složce,ostatní obrázky fungují,ale gifům se nějak nechce.Stránky mám na webzdarma,ale myslím,že
to asi nebude ten zádrhel...

Pak bych se rovnou zeptala,jestli se dá někde sehnat návod,nebo dobrá rada,jak si poradit s tím,když se mi stránky
zobrazují správně jen v prohlížeči Mozilla.Slyšela jsem,že se dá něco přidat hned na začátku při psaní html,ale nevím.

Díky za rady :)
habendorf
Profil
Odkaz?
Selen
Profil *
http://www.odbroilera.wz.cz/
keeehi
Profil
Selen:
No někde bude chyba v cestách, nebo ve velikosti písmen ve jménu souboru. (a.gif není to samé jako a.GIF)
Odkaz na stránky by neuškodil. + popis, v jaké složce ten obrázek vlastně je.
keeehi
Profil
co ta diakritika v těch názvech? přejmenovat myš -> mys pak to bude třeba fungovat
Selen
Profil *
Právě,že názvy jsem kontrolovala a jsou stejné.Na web jsem je dávala přes Clear FTP a ostatní obrázky šly.Jinak ty 3,co se nezobrazují mají být .GIF.Teď na to koukám,že na stránkách jsou ve vlastnostech jako .gif...
Selen
Profil *
Tak já zkusím zkontrolovat tu diakritiku,jestli se něco změní.
Selen
Profil *
Tak byla chyba vážně v koncovkách.( .gif a .GIF ) Už všechno funguje.
Každopádně díky moc.
keeehi
Profil
Selen:
Doporučuji vše psát bez diakritiky a malými písmeny. Pak se nic takového nestane.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0