Autor Zpráva
trco
Profil
ahojte,

viete nieco modernejsiu alternativu k frame ???
jedna sa o to zeby som chcel na webke pusti mp3 player vo flashi a aby sa pri kliknuti na polozku v menu zmenil obsah stranky pripadne len jej cast ( stred ) ale aby mp3 player stale fungoval, neprestal hrat, nezacal odzaciatku nejaku pesnicku ( je to otravne aby sa stale nacitavala pesnicka pri surfovani po stranke ) ....

(napada ma to mozno spravit cez JS, ale to by bolo zdlhave a asi neprakticke, tiez cez divy )

diky moc.
panther
Profil
trco
je to otravne aby sa stale nacitavala pesnicka pri surfovani po stranke
mě (a i dalším) přijde otravné poslouchat to, co nám ty pustíš, zvlášť, když poslouchám vlastní hudbu. Vydáváš se špatnou cestou, spoustu lidí, kteří k tobě zavítají, odradíš.
trco
Profil
mě (a i dalším) přijde otravné poslouchat to, co nám ty pustíš, zvlášť, když poslouchám vlastní hudbu. Vydáváš se špatnou cestou, spoustu lidí, kteří k tobě zavítají, odradíš.

aaale nehovor :-) .... no totoo takyto naaazor
1. je tam mute ak ti to vadi
2. je to web pre disco club takze samozerejme ze hudbu tak niekto chce

ale i tak a ohlas i ked uzitocna rada to nebola :-)
Radek9
Profil
trco:
Tak si udělej dva framy. Jeden, ve kterém bude obsah (do něho budeš pomocí target dávat jiné stránky) a druhý, ve kterém bude přehrávač.
trco
Profil
Radek9:

frame poznam :-) ale myslel som ze je to zastarale .. ci nieje nieco novsie ...

napadlo ma aj JS ale tak nie kazdy to povoluje ..
a tiez by so mto vedel aj cez div a css hidden ale naraz by sa musela nacitat cela stranka aj s podstrankami ... a asi mrte fotiek co zas pre slabsie pc a nety by bol problem ..

ale d za radu
Radek9
Profil
trco:
Jo takhle. Tak v tom případě použij <iframe>
trco
Profil
Radek9:

no ani mna nic ine nenapada ... diky :-)

Moderátor Chamurappi: Neklikej na „Citovat“, pokud neumíš promazat to, co citovat nepotřebuješ!
Bubák
Profil
<a href=mojehudba.html target=_blank>Moje hudba</a>

Kdo bude tvou hudbu chtít, tak klikne na odkaz.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0